Tereza Rychlá bude v létě bez dětí. Hlídací službu má manžel Ondřej
Zdroj: herminapress

Tereza Rychlá bude v létě bez dětí. Hlídací službu má manžel Ondřej

Vytvořeno dne 26.03.2024

Herečka a zpěvačka Tereza Rychlá si léto neužije. Už nyní ví, že děti předá manželovi Ondřejovi Rychlému, a od poloviny července většinu času bude trávit na jevišti Hudebního divadla Karlín na zkouškách chystaného muzikálu Beetlejuice.

Tereza Rychlá v karlínském divadle už hrála v rodinném muzikálu Kapeska a další zkušenosti má od svého Ondřeje Rychlého, který hraje ve veleúspěšném muzikálu Anděl Páně„Jak se v HDK zkouší, jsem intenzivně pocítila loni o prázdninách, kdy zkoušel Ondřej. Mám radost z toho, že když už se zkouší, tak to bude intenzivní a nepromarní se ani minuta,“ uvedla Tereza Rychlá.

Muzikál Beettlejuice je inspirovaný stejnojmenný filmovým trhákem Tima Burtona. Na Broadway měl muzikál Beettlejuice premiéru v roce 2016 a nyní se v evropské premiéře chystá na prkna Hudebního divadla Karlín. Tereza Rychlá v něm přijala roli Barbary.

Zkoušky začínají 15. července a herečka počítá s tím, že letošní léto a prázdniny jsou v nedohlednu. „S mým milovaným mužem Ondrou jsme se domluvili, že se vystřídáme. On byl v HDK celé léto minulý rok a letos tady budu já. Ondra bude na té otcovské a doufám, že si ji užijí, a že je také někdy uvidím,“ usmívala se Tereza Rychlá a dodala: „ Já se na Beettlejuice těším moc. Už protože je to výtvarně nesmírně výpravný a bohatý muzikál a hudba Ondřeje Brzobohatého je skvělá. Oči a uši diváků se rozhodně nudit nebudou.“  

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz

Evropská premiéra muzikálu Beetlejuice v Hudebním divadle Karlín se uskuteční 12. listopadu 2024.

V jednotlivých rolích se diváci mohou těšit na zkušené muzikálové zpěváky a herce jako je Jan Sklenář, Ines Ben Ahmed, Eva Burešová, Tereza Rychlá, Marek Lambora, Roman Tomeš, Jakub Kohák, Marek Taclík, Dasha, Richard Genzer, Michaela Tomešová a další.