Topmodelka Alena Šeredová se bude vdávat: ANO řekla italskému miliardáři!
Zdroj: herminapress

Topmodelka Alena Šeredová se bude vdávat: ANO řekla italskému miliardáři!

Vytvořeno dne 09.08.2022

Po osmiletém vztahu budou konečně svoji! Česká topmodelka Alena Šeredová (44) se bude znovu vdávat. Na romantické pláži řekla ANO svému příteli a miliardáři Alessandrovi Nasimu (48).

Poprvé Alena Šeredová oblékla svatební šaty v roce 2011, kdy si na pražském Vyšehradě vzala italského fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona. S ním má krásná bruneta dva syny. Manželství ale nevydrželo a krátce po rozvodu se Šeredová zamilovala znovu. A tentokrát šla ještě o úroveň výš. Našla si dědice automobilky Fiat Alessandra Nasiho, se kterým má dnes již dvouletou dcerku Vivienne.

Až doteď žili, jak se říká, na hromádce. Pohledný miliardář se ale nakonec rozhoupal a svou vyvolenou požádal o ruku. Stalo se tak na rodinné dovolené na malebném a romantickém ostrově v Řecku Mykonos.  „Řekla jsem ano,“ pochlubila se novinkou Šeredová na sociální síti.

Zprvu se jí ale do druhé svatby nechtělo. Už jen proto, že italské úřady mají na všechno dost času. Vždyť jen rozvod s Buffonem trval dlouhých pět let. Jak se ale zdá, nakonec jí zřejmě přesvědčila slova její velké kamarádky Terezy Maxové. „Vždycky mi říká, ať se nebojím, že druhé manželství je vždy lepší. Tak já jí věřím a uvidíme. Já bych nemusela. Ale Alessandro to ještě nezažil, tak třeba k tomu někdy jednou dojde,“ svěřila se Šeredová před časem magazínu TopStar.