Tragické úmrtí partnera zpěvačky Kolečkářové. Zanechal po sobě zarmoucenou partnerku a dvě malé děti
Zdroj: herminapress

Tragické úmrtí partnera zpěvačky Kolečkářové. Zanechal po sobě zarmoucenou partnerku a dvě malé děti

Vytvořeno dne 17.04.2023

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová v posledních dnech prochází nejtěžším životním obdobím. Svůj život dobrovolně ukončil její milovaný partner a otec jejích dvou dětí Marcel G. Zanechal po sobě nejen zarmoucenou partnerku a rodinu, ale především dvě malé děti, jejichž matkou samoživitelkou se Alžběta ze dne na den stala.

Alžběta vše uvedla také na svých sociálních sítích: "S bolestí v srdci vám chci oznámit, že opustil tento svět náš milovaný Marcel. Bohužel, život občas přichystá události, které neovlivní ani žádná duše a ani žádná vyšší síla. Věřím, že našel svůj klid a mír v duši. Tímto všechny uctivě prosím o zachování piety a respektu vůči celé rodině. Bude to nelehké období, se kterým se musíme vypořádat a načerpat síly. Vážím si vašeho soucitu a plánované koncerty rušit nebudu, protože právě naše cíle a sny jsou to, co nás drží nad vodou. Nevzdávejte se jich za žádnou cenu. Zároveň cítím, že tento příspěvek chci sdílet, abych předešla veškerým nepříjemnostem a šíření jakýchkoliv smyšlených zpráv ze stran médií, kterých se nechci účastnit. S láskou budeme vzpomínat jen v dobrém. Rest in peace my love."

Z úcty k fanouškům a pořadatelům nebude Alžběta s kapelou rušit žádné koncerty a všechny akce se odehrají dle původního plánu. První vystoupení této sezóny se uskuteční 30. 4. na Korunní pevnůstce v Olomouci. Alžběta však potřebuje do té doby nabrat sílu a vypořádat se s touto nelehkou životní situací.

Zdroj: M.P. Production - management zpěvačky