Zpěvačka Alžběta Kolečkářová poprvé ukázala syna. Jak jdou dolů poporodní kila?
Zdroj: Se svolením Alžběta Kolečkářová

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová poprvé ukázala syna. Jak jdou dolů poporodní kila?

Vytvořeno dne 03.09.2021

Bývalá baculka Alžběta Kolečkářová se ještě před rokem mohla chlubit skvělou postavou a bujným poprsím, avšak po pár měsících odříkání a diety byla ztracená kila ta tam. Finalistka SuperStar v době karentény otěhotněla a v březnu tohoto roku se jí narodil druhý syn Lenny.

Zpěvačka, která si bedlivě střeží své soukromí, však nedávno ukázala svého nejmladšího potomka a promluvila o svých dalších plánech a o hubnutí.

Kromě návratu na pódia je plánem číslo jedna návrat ke štíhlé postavě se speciální Stockholm diet, se kterou je Alžběta velice spokojená. V těhotenství přibrala 30 kilo a momentálně je s hubnutím asi v polovině. Sama si pochvaluje, že je vše na dobré cestě, a celou tuto "cestu" momentálně sdílí na sociálních sítích. Ve videu ke zdravému vaření se mihnul její nejmladší syn, ze kterého mladá zpěvačka nemůže spustit oči ani na chviličku. "Když jsem hlídala jedno dítě, ani jsem se nenadála, Louisíček rychle vyrostl a já jsem tak měla víc času na práci. Už nepotřeboval mámu jako dřív. Když jsou však děti dvě, vyžaduje si to spoutu nervů a člověk se nemůže na práci plně soustředit. Takže jakékoliv snahy o skládání nových písní nebo zkoušení zhatí dětský křik, padání hraček nebo různé jiné zvuky a pazvuky," směje se Alžběta.

Ta se pomalu vrací ke koncertování a jejím prvním letošním vystoupením bude benefiční koncert 16. září na lodi Avoid na Náplavce. Bude se jednat o 19. ročník celostátní sbírky Zasukované tkaničky pro Spolek Trend vozíčkářů z Olomouce. "Pro Trend jsem vystupovala už loni v Olomouci. Jsou to moc milí lidé a s vozíčkáři mě pojí ještě jedna symbolika. Všichni totiž s důvtipem tvrdí, že mají o kolečko navíc. A já ho mám přímo ve jméně," podotýká s úsměvem zpěvačka. "Už se moc těším, až se s těmi veselými lidmi opět setkám, neboť někteří vozíčkáři mají kolikrát víc elánu a chuti do života než zdraví lidé," uzavírá Alžběta, která doufá, že během Vánoc také svému publiku bude moci nahradit alespoň pár koncertů z loňského odloženého turné Vánoční Kolečko.

Zdroj: PR Alžběty Kolečkářové