Trapas Ewy Farne! Na mapě nenašla Karvinou. Hanbou zalezla pod stůl
Zdroj: TV Prima

Trapas Ewy Farne! Na mapě nenašla Karvinou. Hanbou zalezla pod stůl

Vytvořeno dne 11.02.2023

Důvod pro první speciální česko-slovenský díl pořadu Máme rádi Česko je jednoduchý. Možná jsme si při nedávných oslavách Silvestra ani neuvědomili, že je to právě třicet let od rozpadu Československa! Soutěžící Ewa Farna jako jediná z účinkujících rozpad republik nezažila.

„Já jsem se narodila v podstatě do rozpadlýho manželství. Už to bylo rozdělený. Moje tvorba ale probíhala na oslavu rozpadu. To byl možná ten Silvestr,“ směje se zpěvačka, která se narodila do osm měsíců staré České republiky.

Farna si během natáčení uřízla pěknou ostudu, a to především u svých slezských krajanů. Rodačka z Českého Těšína totiž dostala pro ni zdánlivě jednoduchý úkol – najít na mapě Karvinou. „Já tam kousek bydlím, takže mě nepustí domů, když to nenajdu,“ chápala vážnost situace zpěvačka u slepé mapy. „Tohle není Karviná, jistě že není,“ bavil se na její účet kapitán protějšího týmu Jakub Prachař.

A měl pravdu, Ewa místo, které zná stejně dobře jako své vlastní boty, na mapě nenašla. „To je to nejhorší, co se mi mohlo letos stát! Fakt jsem tam nedala Karvinou?!“ nemohla uvěřit vlastnímu selhání Farna. „Ne,“ naložil jí ještě spoluhráč Jaro Slávik. Ostudou se zanořila pod pult mimo dosah kamer a svoje útočiště jen neochotně opouštěla.

Nejoblíbenější zábavná show televize Prima, Máme rádi Česko, letos slaví 10 let! Novou sérii vysílání zahájí speciálním federálním dílem, ve kterém své znalosti Československa změří české i slovenské hvězdy Ewa Farna, Soňa Norisová, Martin Chodúr, Marián Čekovský, Jaro Slávik nebo Mišo Hudák.

Zdroj: TV Prima