Trapněji se David Gránský v životě necítil. Jeho žena mu zadala úkol, který nechceš!
Zdroj: TV Prima

Trapněji se David Gránský v životě necítil. Jeho žena mu zadala úkol, který nechceš!

Vytvořeno dne 01.09.2022

Herec David Gránský má televizní soutěže rád, na soutěž "Můj muž to dokáže" ale zřejmě jen tak nezapomene. A možná se i s odstupem několika měsíců od natáčení trošku začervená.

„Soutěživej jsem dost, ale teď ve mně převládá strach, protože nevím, co mě čeká. Nedokázal jsem se na to psychicky připravit. Uvidím, nakolik mi žena věří. Ale já jsem jí říkal, aby mi nevěřila tolik. V běžném životě mi věří hodně, což v téhle soutěži může být problém,“ obával se před začátkem soutěže a ukázalo se, že jeho obavy jsou namístě. Jeho žena mu totiž připravila pekelný úkol.

U kolika z deseti žen dokáže tvůj muž odhadnout věk (s dvouletou tolerancí)? To je otázka, na kterou se slavné dámy snažily najít odpověď. Nejvyšší laťku svému muži nasadila manželka Davida Gránského, Nikola. A tak se David musel podívat do tvářím deseti ženám různého věku, odhadnout jejich věk a neurazit. Zdá se to snadné, ale není… „Předem se moc omlouvám, vážím si každé, není to nic osobního. Nedokážete si představit, jak mi je,“ zoufal si David ještě předtím, než začal odhadovat věk přítomných figurantek. Rád by zalichotil, ale šlo o sto tisíc, a tak pravidlo hádat zásadně méně uplatnit nemohl. „Bylo to strašně těžké. Odhad mívám, ale jak na co. Nechtěl jsem dámy urazit, hádat věk žen je trochu trapné,“ okomentoval svůj úkol.

Show Můj muž to dokáže, která startuje už tento pátek na televizi Prima, prověří vztahy celebrit a jejich psychickou i fyzickou odolnost. Slavné ženy vsází na své neméně slavné muže a věří, že dokážou splnit bizarní úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana. V prvním díle budou o sto tisíc korun soutěžit Eva Burešová a Přemek Forejt, Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová, Zorka a Míra Hejdovi a Nikola a David Gránští.