Helenu Vondráčkovou trápí zdraví. Nemůže se dočkat dovolené
Zdroj: herminapress

Helenu Vondráčkovou trápí zdraví. Nemůže se dočkat dovolené

Vytvořeno dne 01.09.2022

Zpěvačka Helena Vondráčková se musela před pár dny uchýlit pod kontrolu lékařů pražského IKEMU. Má problémy se srdcem a nyní upřesnila, o co se jedná.   

"Paní Heleně Vondráčkové lékaři už před několika dny diagnostikovali zánět osrdečníku, je stále pod jejich dohledem, ale koncertovat nyní může. Do pátku ji čekají dvě vystoupení, následně dovolená, kde si odpočine a bude nabírat síly. Ve čtvrtek 1. září vystoupí v Bojnici, na Slovensko se plánuje letecky přesunout zítra odpoledne," uvedl aktuálně management Heleny Vondráčkové.

Helena Vondráčková se ze zdravotních důvodů nezúčastnila ani posledního rozloučení s Hanou Zagorovou. "Udělám maximum proto, abych byla v pořádku. Z dnešní zádušní mše jsem se proto Štefanu Margitovi ze zdravotních důvodů omluvila. Budu ale na dálku s ním i s Hankou, kterou jsem měla moc ráda a do posledních dnů před jejím nečekaným odchodem jsme byly v kontaktu. Podporovala jsem ji v boji s jejími zdravotními problémy a věřila jsem, že je překoná. S jejím odchodem se těžko smiřuji a bolí to."

 

 

 

Default User Image
VĚRA SÁBELOVÁ, 01.09.2022 15:55
Velice Vás obdivuji a přeji za celou rodinu pevné zdraví.
Default User Image
olinus@ seznam ,cz, 01.09.2022 18:35
komedie jen chce na sebe upozornit,když ted´oslavují paní Zagorovou,je trapná
Default User Image
jiřinka, 02.09.2022 06:06
těžko koment sdělení paní Heleny, je divný - spíš měla být omluva ohled. pracov.závazků- může koncertovat, spíš se nechtěla zúčastnit mše, řešila na dálku
Default User Image
ANNA, 02.09.2022 08:46
Paní Heleně přeji hodně zdraví, asi to nedala psychicky. Měli toho s Hankou hodně společného - věk, povolání, bez dětí , zážitky z koncertů....Takže nesuďte nikoho, nejste v jeho kůži.