Mistři dílny: Drama pokračuje. Hádky, křik a neslušná slova. Neudrží se ani Vojta Kotek
Zdroj: TV Prima

Mistři dílny: Drama pokračuje. Hádky, křik a neslušná slova. Neudrží se ani Vojta Kotek

Vytvořeno dne 28.01.2022

V pondělí se v pořadu Dream team – Mistři dílny budou opět odehrávat dramata. V týmu červených se o vyhrocené situace postará opět Milada.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Svůj tým přesvědčí o tom, že je její návrh nejlepší. Ve chvíli, kdy na něm začnou všichni společně pracovat, možná ale mnozí zalitují. Miladě naroste ještě větší hřebínek a je s ní po většinu času k nevydržení, jak prozradí druhé video. „Bývá zvykem, že když se dělá cizí projekt, tak se lidi ptají na věci toho člověka, který ten projekt vymyslel,“ stěžuje si Vojtovi Kotkovi Milada a má zjevně na mysli, že by se právě jí, coby autorky projektu, měli všichni na všechno ptát a chovat ji v patřičné úctě. „Ale tady ne! Tady se furt všichni ptají všech,“ dodává rozladěně Milada. Vojta se ale jen usmívá a ptá se, jestli jako všichni chtějí demokracii. Milada prudí. Evidentně si toho už všiml i Vojta, je ale gentleman, a tak ji jen v jednu chvíli s úsměvem upozorní: „Milado, pláčeš krásně, ale na špatném hrobě!“

Neznámý zdroj z natáčení potvrzuje, že s Miladou je opravdu velmi těžké vyjít. „Je to člověk, který se neustále nad někým povyšuje, ostatní pomlouvá a šíří kolem sebe negativní energii.“ S touhle paní by člověk dvojdomek sdílet nechtěl a určitě ani stejnou kancelář!

Atmosféra v obou týmech pořadu Dream Team – Mistři dílny opravdu zhoustne. Lída dokonce o jednom z kolegů prohlásí, že je hajzl, vykolejit se nechá i kliďas Michal a vyrovnaný Adam už toho taky začne mít dost… Zkrátka v pondělí bude na co se těšit!