Tvůrci sKORO NA mizině přichází s novým seriálem! Zaboduje opět osvědčená sestava z Divadla Mír?
Zdroj: Se svolením produkce Liga mužské moudrosti

Tvůrci sKORO NA mizině přichází s novým seriálem! Zaboduje opět osvědčená sestava z Divadla Mír?

Vytvořeno dne 02.12.2021

 

Tvůrci ikonického internetového seriálu sKORO NA mizině přichází s novým seriálem Liga mužské moudrosti, který je opět financován pouze z finančních příspěvků svých fanoušků. Tento útok na hyperkorektnost přinese nejen nové téma, ale i nové herce.

„Ačkoli to vypadalo, že jsme se nadobro odmlčeli, není to tak. Chvíli trvalo, než se vybralo dostatečné množství na natočení pilotního dílu nového projektu, kterým je právě seriál Liga mužské moudrosti. Díky vám se to povedlo a moc vám za to děkujeme,“ vzkazuje Skórka fanouškům. "Díky příspěvkům fanoušků můžeme skutečně nezávisle tvořit a mohli jsme přijít s kontroverzním tématem a stylem humoru, který by dnes už v televizích neprošel," dodává Skórka.

„Všichni se ptají, zda se díky novému seriálu Liga mužské moudrosti opět uvidí se svými milovanými herci z Divadla Mír… a neuvidí. My jsme se moc snažili o to, abychom mohli spolu dál spolupracovat, ale nepodařilo se to domluvit. Kluci jsou časově tak vytížení, že neměli možnost, sílu a ve finále ani chuť se dále účastnit. Mají svých projektů hodně, takže jsme se museli po cestě dál vydat sami a najít novou partu,“ vysvětluje Skórka.

„Samozřejmě pokračuje Jirka Langmajer. Ale máme pro fanoušky i opravdu parádní úlovky - těmi jsou například Michal Isteník, kterého diváci milují z Kolečkových seriálů Most a Lajna. Pak se Liga mužské moudrosti pyšní Evou Leinweberovou, jejíž humor a talent lidé zbožňují již od Účastníků zájezdů a výčtem jejích rolí bychom strávili celý den. Dále se můžete těšit na mladého talentovaného herce z Prahy, Tomáše Havlínka, který září v hlavních rolích na divadelních prknech a zahrál si snad v každém známém seriálu nebo také rovnou 10 let v symfonickém orchestru, protože je mimo jiné výborný houslista," prozrazuje Skórka.

Tyto nováčky ale samozřejmě doplní ověření Ostraváci! Tím je nejen Béda Kaluža, který si skvěle střihl finále sKORO NA mizině, ale také Petr Panzenberger, který božsky hraje v Divadle Mír a v Národním divadle Moravskoslezském. Nebude chybět ani Pavla Dostálová, kterou lidé znají z první série Lajny. Nebo Pavla Gajdošíková, která naposledy zazářila třeba v hlavní roli filmu Chyby. A pak je tu naprosto nový herec, který vlastně ani není herec, protože nikdy předtím nehrál, ale hraje skvěle roli Roma Táncoše a jmenuje se Martin Gorol.

Premiéra pilotního dílu se odehraje 8. prosince v 18:00 - kde jinde než na YouTube kanálu Dobře vycpaný bobr.