Ulice: Čeká zamilovanou Aničku opět zklamání v lásce?
Zdroj: TV Nova

Ulice: Čeká zamilovanou Aničku opět zklamání v lásce?

Vytvořeno dne 29.03.2022

 

Anča a Šimon mají už přes čtvrt roku vztah na dálku. O co méně se vidí, o to více si pokaždé užívají chvíle, kdy mohou být spolu. Teď je to Šimon, kdo překvapí zprávou, že se chystá do Čech. Už ale pomlčí, že k tomu má své důvody. Jaké? Co je pravým důvodem jeho příletu?  

Šimon Fliegel (Aleš Procházka) byl po delší době muž, do kterého se Anča (Ljuba Krbová) zamilovala až po uši. Byl jejím lektorem na kurzu focení a zpracovávání fotografií, ale jejich vztah se rychle přehoupl do jiné roviny. Těm dvěma to po celou dobu celkem klapalo, byť se časem ukázalo, že každý z nich má přeci jen trochu jiné životní priority. Jejich blízcí je ale vnímali jako harmonický pár, což se nezměnilo ani poté, co Šimon odcestoval minimálně na rok pracovně do zahraničí. Anče samozřejmě navrhl, aby odletěla s ním, jenže ta si nedokázala představit, že by byla tak dlouho bez svých blízkých. Ke všemu by byla coby Šimonova asistentka stále na cestách, na což se také necítila. Byla to pro ni ohromná příležitost, která se obvykle neodmítá, ale Anča ji nakonec odmítla, vědoma si všech rizik, jež její rozhodnutí obnášelo. Šimon ji však ujistil, že na jeho citech k ní se nic nezmění, že spolu překonají i tuto zkoušku jejich vztahu.

Šimon odletěl do Londýna necelé dva týdny před Vánoci. Od té doby se s Ančou párkrát viděli, ale sladit si společný program je zejména pro něj takřka nadlidský úkol, neboť neustále cestuje po celém světě. O to více potěší Anču, když jí zavolá, že se brzy zase setkají, že má namířeno do Čech. Jen co se to Anča dozví, celá se rozzáří. Po Šimonovi se jí hodně stýská, i když odloučení nebere nijak fatálně. Věří, že tohle odloučení spolu zvládnou, že je to jen další etapa v jejich vztahu.

Anča ovšem není naivní. Od samého začátku si uvědomuje, že jim to nemusí vydržet. Naštěstí zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se tenhle černý scénář opravdu naplnil. Spíš to vypadá, že se jejich vztah ještě víc upevní. Každé shledání prožívají hodně intenzivně. Jsou rádi, že spolu mohou aspoň na chvíli zase být. Také teď se zdá, že si spolu užijí nádhernou jarní romantiku. Jenže zdání občas klame. A bohužel i v tomto případě. Šimon se za Ančou zastaví s jednou velkou novinkou, která je pro ni pořádně ledovou sprchou... Co jí Šimon oznámí? Jaké změny i reakce to přinese?