Ulice: Krvavá potyčka rozdmýchá konflikt mezi Magdou a Prokopem!
Zdroj: TV Nova

Ulice: Krvavá potyčka rozdmýchá konflikt mezi Magdou a Prokopem!

Vytvořeno dne 13.09.2023

Do seriálu Ulice se po několika letech vrátil Magdin bývalý partner Eddie (Jiří Panzner). Magda (Veronika Čermák Macková) ho hned zaměstnala jako pedagoga na gymnáziu, což jen těžce vydýchává Prokop (Ondřej Studénka), který se s ní před létem rozešel. Po prázdninách chtěl jejich vztah slepit zase dohromady, jenže narazil na překážku v podobě Eddieho.

Přestože před víkendem mezi nimi zavládl klid zbraní a zdálo se, že krize mezi Magdou a Prokopem je zažehnána, nyní se ukáže, jak křehké to bylo příměří. Znovu mezi nimi dojde k velkému konfliktu, který nechtěně zapříčiní právě Eddie. Prokopovi bouchnou saze ve chvíli, kdy Eddie podle něj naprosto nezvládne situaci během hodiny tělocviku, při níž poteče krev po potyčce dvojčat Matěje a Marka Dvořákových (Jiří a Jan Dlouzí). 

Potyčka dvojčat Dvořákových vypadá hodně věrohodně, takže se hned nabízí otázka, jak dlouho ji Jan a Jiří Dlouzí trénovali, popřípadě jestli jsou takhle na kordy občas i oni sami v soukromí. Při natáčení mladé herce režisér Jakub Wehrenberg navedl, jak by scéna měla vypadat, aby jim diváci uvěřili jejich konflikt i krev, jež při něm poteče. 

„Já se moc těšil. Byl jsem rád, že se ukáže i negativní stránka těchto dvou. Jak se bráchové, kteří se před vším vždy vzájemně podrží, dokážou i surově pohádat. Protiúkol to rozhodně nebyl,“ dodává k natáčení potyčky v tělocvičně Jan Dlouhý. „Potyčka v tělocvičně byla naše první více akční scéna. Moc mě těší, že si mohu takhle někdy zatočit i v exteriérech. Protiúkol to rozhodně nebyl,“ komentuje Jiří Dlouhý.

O tom, že v případě Jana a Jiřího Dlouhých opravdu nepadlo jablko daleko od stromu a že mají herectví prostě v genech, se diváci budou moci přesvědčit už v pondělí večer při sledování nového dílu Ulice.