Uražený Jiří Krampol: Na co si postěžoval?
Zdroj: herminapress

Uražený Jiří Krampol: Na co si postěžoval?

Vytvořeno dne 13.07.2022

 

Herec Jiří Krampol, který nedávno oslavil 84. narozeniny, zavzpomínal na dění v hereckých sprchách Divadla Na zábradlí a prozradil, kvůli jaké herecké křivdě je dodnes uražený. 

Video soubor

Zdroj: TV Prima

.„Já jsem chodil do sprchy s Helenou Růžičkovou. Nastoupil jsem do Divadla Na zábradlí, kde v té době hrála Ljuba Hermanová, a protože jsme tam byli zaměstnaní s ní, měli jsme oproti ostatním kolegům o 60 korun víc než ostatní. A ještě tam byl Honza Libíček a Helena Růžičková. Takže když ti dva byli na jevišti, ostatní jsme se tam nevešli. Růžičková byla výborná herečka i kamarádka, ale byla trochu na hlavu. Když šla po ulici, povídala si nebo si zpívala,“ vzpomínal na hereckou legendu Jiří Krampol v show Honzy Dědka.

Řeč na zámku Kozel přišla i na jeho zkušenosti s filmováním pohádek. „Mě hrozně urazila jedna věc. Že hrál prince Trávníček, Čenský, Vaculík, je v pořádku, ale že Jandák hrál prince, a já ne, to mě hluboce urazilo,“ prozradil Jiří Krampol.

 

 

 

Default User Image
Vašek, 13.07.2022 17:30
To je zase nadpis! Autorka tohoto článku asi nebude zrovna výlupek inteligence, když nepochopila, že Jiří Krampol zas tak moc uražený není, protože to sice řekl, ale přitom si dělal legraci sám ze sebe!
A ta sprcha s Helenou Růžičkovou je vytržena ze souvislosti, takže to vyznívá zcela jinak, než to bylo myšleno!
Default User Image
Fanda, 14.07.2022 15:21
Krampoul je Bohdalka v kalhotách buran z Buštěhradu stále zdůrazňuje ze je ze Žižkova a objíždi republiku se stále stejnými kecy o muzikalu už je úplně vylizany !!!!