V chomutovské nemocnici měli rušno. Franta z Mostu a Socki na ruby obsadili dětské oddělení
Zdroj: herminapress

V chomutovské nemocnici měli rušno. Franta z Mostu a Socki na ruby obsadili dětské oddělení

Vytvořeno dne 16.08.2022

 

Radost a úsměvy na tvářích vykouzlila spolu s dárky v chomutovské nemocnici Krajské zdravotní, a. s., (KZ) skupina aktérů z projektu krátkých videí pod názvem „Socki na ruby“ v čele s hercem Zdeňkem Godlou. Se sladkostmi, tričky a reklamními předměty se dárci nejprve zastavili na tamním dětském a dorostovém oddělení, ale nezůstalo jen u něj.

„Byli jsme za dětmi, rozdali jim naše reklamní předměty a čokolády. Měly radost, i sestřičky, a zbytek jsme rozdali nemocným seniorům na oddělení následné péče. A také venku dělníkům. Moc vám za tu možnost děkujeme,“ zrekapituloval návštěvu chomutovské nemocnice, která potěšila malé i velké pacienty, Zdeněk Godla, který se do povědomí veřejnosti dostal především díky divácky oblíbenému seriálu Most.

„Takové návštěvy na oddělení, kde musí děti trávit i část svých letních prázdnin, dělají radost. Setkání s panem Godlou a jeho kamarády bylo velmi příjemné. Dárky moc potěšily děti a personál, děkujeme,“ řekla Anna Žižková, vrchní sestra Dětského a dorostového oddělení Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnice Chomutov, o.z.

Své poděkování připojila i Mgr. Lenka Splitková, vrchní sestra oddělení následné péče: „Návštěva pana Godly a jeho přátel zpestřila odpoledne našim pacientům, kteří vítají každou novou událost a zážitek. Děkujeme.“

 

 

 

Default User Image
Jana, 19.08.2022 08:15
Může někdo vysvětlit proč se o Godlovi leckde píše jako o herci ? Jednou si zahrál v seriálu a už se o něm píše jako o hvězdě a strká se do všech možnejch pořadů?Psalo se o jeho dluzích a pomocí TV že si je splatí.Už se párkrát negativně osvědčil a pořád na nás kouká jeho fotka.Hrůza.
Default User Image
Miloš, 19.08.2022 16:06
Každy kdo si zahraje někde film divadlo tak je Herec v ten okamžik navic i vy jste Herečka,, odvas je to jem ZAVIST.