V Poldovi dojde na pěsti: Ondřej Pavelka inzultoval Jaroslava Plesla
Zdroj: TV Prima

V Poldovi dojde na pěsti: Ondřej Pavelka inzultoval Jaroslava Plesla

Vytvořeno dne 09.04.2021

Není to dlouho, co se v seriálu Slunečná herec Ondřej Pavelka dostal do křížku s Davidem Prachařem. V dalším pokračování seriálu Polda, kde hraje majora Martina Fišera, se bez ostychu pustí pro změnu do kolegy Jaroslava Plesla. Ohrožuje totiž jeho partnerku Vandu alias Jitku Sedláčkovou.

Video soubor

Vanda se dostane do prekérní situace, a to přivede na policejní chodby státního zástupce Machka, o kterého se postaral Jaroslav Plesl. Jeho striktní nařízení rozčílí majora Fišera – Ondřeje Pavelku – natolik, že mu svou nelibost vysvětlí ručně.

„Jardu Plesla mám strašně rád, my jsme trochu sousedi. Dělal jsem s ním ve dvou věcech a byl bych docela rád, kdyby mě Jarda provedl po nějakém zámku, protože je výborný zámecký a hradní průvodce, tak to bych si přál, než ho takhle inzultoval,“ svěřil se po natáčení Pavelka, který měl grify naučené už z natáčení seriálu Slunečná.

„Poslechli jsme si pana režiséra, jak si to představuje, párkrát jsme si to zkusili – a pak se hned jelo. Bylo to rychlé a efektní,“ usmívá se herec.

Celému incidentu na chodbě přihlížela i psycholožka Táňa. „Moc jsem si užila scény s Jardou Pleslem. Baví mě při dialogu pozorovat skvělé herce, jak přemýšlí a tvoří. Jarda byl pro mě velký zážitek,“ usmívá se Jana Kolesárová, která má ale pořád nejraději scény s Davidem Matáskem, kde je hodně skrytého humoru.

Sledujete seriál Polda už tuto sobotu.