V Prostřenu je možné všechno! Dokonce i chlapi budou dělat ryze holčičí věci
Zdroj: TV Prima

V Prostřenu je možné všechno! Dokonce i chlapi budou dělat ryze holčičí věci

Vytvořeno dne 08.11.2021

Blíží se další týden a s ním také další partička těch, kteří chtějí u sporáku uspět. Podaří se jim to? Posuďte sami, komu nejvíc!

V pondělí bude vařit Jiří. Ovšem vařit, nebo kupovat? Hosté mu to pořádně spočítají. Navíc se bude hodně diskutovat o tom, jestli ocásek krevety patří k servírování nebo ne. Komu bude vadit? Řešit u stolu se bude i to, kdo vládne Jirkově rodině. Je opravdu podpantoflák, jak si ostatní myslí a vadí taková debata Jirkovi? Ve finále, co je komu do toho, kdo v domácnosti nosí kalhoty, že.

V úterý bude vařit Ivana. Ostatní její polévku zhodnotí jako příkrm pro děti. Jenže syn Ivany takové jídlo má rád, tak proč nevařit podle vlastní chuti, že. Ivana se svěří, že je na Úřadu práce, muže nehledá, nemá zájem. Muži byli jejím přístupem dojatí. Ženy už míň.

Ve středu se k plotně postaví benjamínek skupiny Elizabeth. A hned prozradí některé neotřelé metody vaření. Kdo si také vaří játrový vývar? U Elizabeth se bude šmejdit i ve skříních a pánové si budou zkoušet dámské šaty. Budou jim slušet? Koho by Elizabeth vyhodila od stolu, kdyby na to došlo? I s tím se aktérka dnešního večera svěří.

Ve čtvrtek vaří Filip. Vaří a lže, nebo je pravdomluvný? Kdo ho odhalí? Rýpat se bude hodně… Kromě toho bude mít Filip v dezertu hrudky. Původně si hosté myslí, že je to kokos nebo ananas, ale není to tak. Je to nerozmíchaná mouka. Pofrčí body dolů?

V pátek vrátí všichni Martině její kritiku. A diskutovat budou o všem. Nic se jí nepodaří, tedy aspoň podle kritiky hostů. Podávat se bude i syrové maso, což nebylo původním záměrem. Nakonec i na slzy dojde. A to ještě hosté nevědí, že je Martina v Prostřeno podruhé…

Jak tohle celé dopadne, to uvidíte už příští týden. Tak nezapomeňte. Každý den v 17.50 na Primě!