V Survivoru se promíchali hráči v kmenech! Po prohraném duelu míří domů Denisa Dvořáková!
Zdroj: TV Nova

V Survivoru se promíchali hráči v kmenech! Po prohraném duelu míří domů Denisa Dvořáková!

Vytvořeno dne 21.03.2024

Mezi kmeny Titánů a Lovců se uskutečnil jeden z nejzajímavějších okamžiků reality show Survivor. V týmech se vyměnili hráči. Každý z kmenů si mohl vybrat dva soutěžící z protější skupiny.

Začalo to poměrně zlehka. Tým Titánů vsadil na dvě ženy a jako první si vybrali Kristýnu. Ta je sice vycvičená policistka, ale oproti klukům ji pořád schází síla. Každopádně sama neměla, co k tomu dodat.  “Trošku čekaný, trošku nečekaný, nevím, co k tomu víc dodat.” Popsala svoji situaci.

Jak druhý vybíral kmen Lovců. Jejich volba nikoho nepřekvapila a šli na jistotu. Z týmu Titánů odchází MMA zápasník Pirát. Ten vše bral s humorem a vlastně tušil, že to přijde. “Modrou mám rád, takže je to v pořádku. Cítil jsem se v ohrožení, věděl jsem, že to přijde…, … počítal jsem s tím více méně na sto procent.

Třetí volba byla opět ze strany Lovců. Tentokrát to již tak jednoznačné nebylo. Možností bylo více. Mikýř, Sebastián nebo Martin Prágr. Nakonec si kmen vybral Mikýře, a i ten musel vyměnit červený šátek za modrý. “Já jsem hodně překvapenej, já jsem taky (jako Pirát) čekal Sebu nebo Martyho, rád si vyslechnu tady v kmeni lovců tu argumentaci. Já budu bojovat do konce, ať jsem v jakémkoliv týmu a těším se, až bu střílet šípy právě támhle do Séby.

V tu chvíli začal kmen Titánů trochu panikařit. Věděli, že jejich taktika s dvěmi ženami není zrovna ta nejlepší. Druhý tým jim odvedl Piráta s Mikýřem a oproti plánované Janě s Kristýnou by moc šancí v soubojích neměli. Dostali 30 sekund na rozmyšlenou a nakonec zaznělo jméno Tomáš. Ten to okomentoval velice zkrátka. “Červenou mám radši, je to má barva!

Následující souboj již proběhl v novém složení a v něm měli méně štěstí Titání. Do duelu poslali Martina Careva a Denisu Dvořákovou. Více štěstí měl však Martin a Denisa míří domů!

 

 

 

Default User Image
Pisecanda, 21.03.2024 11:56
Složení účastníků letošní série je hrozná. Už od pohledu- odporné a modelka, která je hýčkaná, to samé herečka…fyzička žádná, Jirešová hubená na kost se tam hnala a nyní se diví, že má 48 kg.