Václav Upír Krejčí má novou babu. Dovádí s ní v novém klipu
Zdroj: herminapress

Václav Upír Krejčí má novou babu. Dovádí s ní v novém klipu

Vytvořeno dne 25.07.2023

Optimismem a energií opět srší komik a mim Václav Upír Krejčí, který v uplynulých dvou letech neměl zrovna šťastné období. Autonehoda, nemoc, rozchod s manželkou a další nepříjemnosti jej donutily se na několik měsíců stáhnout do ústraní. Nyní má však novou přítelkyni Lucii a několik nečekaných pracovních příležitostí. Nedávno ho do svého videoklipu Jsi moje holka obsadil spisovatel, moderátor, astrolog a zpěvák Richard Sacher.

Nedávno ho do svého videoklipu Jsi moje holka obsadil spisovatel, moderátor, astrolog a zpěvák Richard Sacher. „Natáčeli jsme celý večer v ateliéru na pražském Chodově, užili jsme si spoustu srandy. Barevné kostýmy, legrační scény, nafukovací panna…  Bude to bláznivá až bizarní podívaná, během níž zapomenete na veškeré starosti,“ prozradil Václav Upír Krejčí, který ve videoklipu Jsi moje holka vystřídá několik převleků, brýlí a ulítlých doplňků.

Kromě něj se v tříminutovém dílku objeví také Richard Sacher v plavkách a zpěvačka Marie Pojkarová v dlouhé košili. „Bude to moje holka, podobně šílená jako já,“ zasmál se oblíbený bavič, který před lety pravidelně bavil publikum s kolegou Ivo Pešákem a také se skupinou Mimtrio.

Neuvěřitelně chytlavá je i samotná píseň. „Hudbu složil Erik Aresta, známý z dua Mc Erik & Barbara, text napsal moderátor Petr Vojnar. Hudebník David Freedom udělal aranž a nazpíval vokály. Kdo má rád devadesátky, přijde si na své,“ upřesnil Richard Sacher, jenž se do zpěvu pořádně opřel. Aby ne! Jedná se o jeho první hudební nahrávku po 15 letech. A pozor – videoklip Jsi moje holka, který zrežíroval Daniel Knotek Maleček, bude mít premiéru ve čtvrtek 27. července 2023 ve 12:30 na portálu Stream.cz!