Vila pro Hanychovou a partu influencerů odtajněna! Co na ten luxus Agáta říká?
Zdroj: TV Prima

Vila pro Hanychovou a partu influencerů odtajněna! Co na ten luxus Agáta říká?

Vytvořeno dne 19.10.2021

 

Už v pondělí 25. října odstartuje na novém kanálu Prima SHOW očekáváná druhá série populárního pořadu. Like House 2. V něm se představí nová parta influencerů v čele s modelkou a moderátorkou Agátou Hanychovou. Účastníci druhé série se nastěhují do nové vily vzdálené několik desítek kilometrů od Prahy!

Do vily se nastěhují tito soutěžící: Agáta Hanychová (@agata_hanychova), Tereza Koubková (@holkazletne), Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenka), Samuel Samake (@samuel_samake), Kristal Shine (@_kristal_shine), Jakub Smrek (@freescoot), Sebastian Šikl (@vyslovujesetomem) a Ela Yababy (@ela_yababy).

„Bude to výzva… Musím vydržet bez svých dětí s jinýma dětma,“ směje se Agáta Hanychová a dodává: „Nikoho z influencerů, kteří nastoupí se mnou do vily, neznám. Zato můj desetiletý syn Kryšpín je zná všechny a řekl, že do LIKE HOUSE prostě musím jít. Navíc mým hlavním zdrojem příjmů je teď Instagram a tahle show k sociálním sítím patří. Nepotřebuju vyhrát, nemám připravené žádné zbraně. Spíš se budu snažit ostatním pomáhat.“

Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem Like House 2 Night Show. „V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci,“ vysvětluje kreativní producent reality show Pavel Nosek. Noční show bude vysílat kanál Prima SHOW každý všední den ve 22.00.