Víme to! Jaké je tajemství oslnivého úsměvu moderátorky Petry Křivkové Svobody?
Zdroj: herminapress

Víme to! Jaké je tajemství oslnivého úsměvu moderátorky Petry Křivkové Svobody?

Vytvořeno dne 18.08.2020

Práce před televizní kamerou vyžaduje reprezentativní vzhled, kterému dominuje zářivý úsměv. To dobře ví také moderátorka Petra Svoboda, která péči o své zuby nezanedbává a vede k tomu také své děti.

„V tom se snažím být opravdu důsledná, i když Ráchelce se do toho někdy nechce.  Kartáček má i roční Edík, který má prořezaných už pět zoubků,“ říká Svoboda.

„Ráchel má speciální sonický kartáček, který ji upozorní na ideální délku čistění zoubků a Edík má kartáček zatím spíš jako hračku, se kterou si večer pohraje a okouše jí,“ směje se moderátorka.

Jako samozřejmost vnímá i používání mezizubních kartáčků, na které lidé rádi zapomínají. Mezizubní prostory je přitom potřeba vždy důsledně dočistit. Nezbytné jsou v péči o chrup také pravidelné preventivní návštěvy stomatologa, ze kterých má velké procento populace zbytečně strach. „V mládí jsem k zubaři nechodila s nadšením. Záleží ale hlavně na výběru dobrého lékaře. Já i dcera už několik let chodíme k panu doktoru Lacinovi do Centra dentální péče a ani jedna z nás se nebojí.“

Moderátorka si zuby bělit nemusí.

Ačkoli by si diváci mohli myslet, že za Petry dokonalým úsměvem stojí bělení zubů, není to tak. Moderátorka si zuby bělit nemusí. „Měla jsem dlouhodobé problémy s porušenou zubní sklovinou, které jsem musela řešit keramickými fazetami a bělení proto není potřeba, pravidelně ale docházím na zubní hygienu.“ vysvětluje závěrem.