Vojta Kotek se oženil: Svatba na louce a utajené těhotenství nevěsty!
Zdroj: herminapress

Vojta Kotek se oženil: Svatba na louce a utajené těhotenství nevěsty!

Vytvořeno dne 01.07.2022

 

Herec a moderátor Vojtěch Kotek (34) do toho praštil a je z něj ženáč. Veselku, která se konala v kruhu nejbližších přátel, tajili se svou nevěstou Radanou do posledních chvíle. Stejně tak jako fakt, že se Kotek za pár měsíců stane otcem.

Na jedné straně louky nedaleko Orlíku se konal obřad, na druhé straně pak mejdan. Podle fotografů deníku Blesk a Expres.cz na obřad krásnou nevěstu přivezli v bílé dodávce, ženich Kotek se pak sám dovezl ve žlutém "broukovi". Když nevěsta vystoupila, prasklo jejich další tajemství - Radana je těhotná. Ve svatebních šatech, které obepínaly její štíhlou postavu, bylo bříško nepřehlédnutelné.

Po výměně prstenů a novomanželském polibku se hosté vrhli na gratulace. Mezi nimi byl i muž převlečený za náčelníka Apačů Vinnetoua a ten jim místo gratulací zapálil dýmku míru. Kotek s Radanou si potáhli, nevěsta vzhledem ke svému stavu, jen decentně.

Pak se všichni přesunuli na mejdan, na který se Kotek už převlékl do pohodlnějšího oblečení a začal popíjet s přáteli. Takové životní rozhodnutí je zkrátka nutné pořádně zapít.