Předpremiéru klipu Petra Pechy vidělo jen pár vyvolených. Štýlo Jirku Korna jde naostro ven dnes večer
Zdroj: herminapress

Předpremiéru klipu Petra Pechy vidělo jen pár vyvolených. Štýlo Jirku Korna jde naostro ven dnes večer

Vytvořeno dne 30.06.2022

Zpěvák Peter Pecha zažil šťastný den. Do světa pustil svůj song a klip, ke kterému ho inspirovala pěvecká a taneční legenda Jiří Korn. Přitom nápad na písničku vznikl už v roce 2018.

„S Jiřím Kornem jsme zkoušeli muzikál Doktor OX a tam jsem zjistil, že Jirka Korn chystá narozeninové koncerty v O2 areně. Pomyslel jsem si, že by bylo hezké, kdyby tam měl nějakou pecku přímo ode mne. Chtěl jsem písničku napsat jenom pro něj. Nestihl jsem to. Ale vybavuji si to jako dneska, šel jsem domů a koukám na svoje nohy, jak cupkaj a najednou mi v hlavě naskočil rytmus jako baskytara a Jirka Korn byl baskytarista,“ uvedl Peter.

Peter Pecha absolvoval několik tréninků s choreografkou Anetou Antošovou, choreografickou pravou rukou Jiřího Korna. Do klipu „nacpali“ choreografii z Kornových nejznámějších klipů.

„Aneta Antošová jako choreografka byla jedinečná volba, text a hudbu jsem si napsal sám, produkci dělal Marcus Tran.  Režie klipu se ujala Marie Gross. Poprvé jsem klip netočil jeden den, Strávili jsme na tom tři dny v několika lokacích a všichni byli skvělí. A jak říká Bruno Mars: Snažíme se být pokorní, ale je to těžké, když je to tak dobrý,“ uvedl pyšně Peter Pecha o svém novém klipu Štýlo Jirku Korna, který bude mít premiéru dnes večer.