Výměna manželek: Hvězda filmu Účastníci zájezdu vyměnila partnerku na náhradní manželku
Zdroj: herminapress

Výměna manželek: Hvězda filmu Účastníci zájezdu vyměnila partnerku na náhradní manželku

Vytvořeno dne 02.03.2022

 

TV Nova si pro svoje diváky připravila překvapení. Na jaře odvysílá tři speciální díly Výměny manželek, v nichž si domácnost vymění známé tváře. Jako první diváky do svého soukromí pustí oblíbený herec Jaromír Nosek, kterého mohou diváci znát třeba jako Ignáce z Účastníků zájezdu nebo Boba z Rebelů.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

„Když přišla nabídka, jestli nezkusit desetidenní odloučení, řekli jsme si, proč ne,“ říká k účasti Míra Nosek a výměnu bere jako možnost, jak se vypořádat se svými zlozvyky: „Rád bych začal chodit spát dřív, protože teď chodím do postele třeba až tak ve čtyři ráno, a je úplně jedno, jestli mám vstávat v šest nebo v jedenáct. Trochu se bojím, aby to nakonec nebylo tak, že spíš já polezu na nervy náhradní manželce než naopak.“

Mírova přítelkyně Zuzana zase prozradila, že by si v rámci výměny ráda vyzkoušela péči o děti, protože časem plánují založení vlastní rodiny a tohle by pro ni mohla být zkouška ohněm. A že se má skutečně na co těšit, protože v náhradní rodině na ni čekají rovnou čtyři ratolesti. To Živa si naopak spíše odpočine, protože v pražském bytě na její péči spoléhá pouze čivava a pár dalších domácích mazlíčků.