Nagy, Patejdl, Müller a další: Slovenští chalani uspořádají v Praze pořádný mejdan
Zdroj: herminapress

Nagy, Patejdl, Müller a další: Slovenští chalani uspořádají v Praze pořádný mejdan

Vytvořeno dne 01.03.2022

Ikony slovenské hudební scény vystoupí 20. května v pražských Holešovicích. A show to nebude jen tak ledajaká. Igor Kmeťo mladší a starší, Pavol Hammel, Marián Čekovský, Peter Nagy, Vašo Patejdl a Richard Müller si připravili opravdu nabitý program plný nejznámějších hitů, které není třeba nikomu dlouze představovat.

Společně rozezní hlediště ve Sportovní hale v pražských Holešovicích. O zábavu se postará funky hudba Igora Kmeťa mladšího, který se proslavil především působením v kapele Kmeťoband. Hudební talent zdědil po svém otci, který ho na koncertě doprovází.

Na podiu vystoupí i kytarová legenda Pavol Hammel. Slovenský hudebník a zpěvák se do popředí československé hudební scény dostal díky vlastní kapele Prúdy, která v letošním roce oslaví krásné šedesáté výročí od svého vzniku. Rocková skupina proslula obzvlášť albem z roku 1969 Zvoňte, zvonky.

Další nezapomenutelný interpret, jenž si příležitost vystoupit po boků svých slovenských „bratrů” rozhodně nenechá ujít, je Marián Čekovský, hudebník, skladatel, zpěvák, komik a moderátor, kterého diváci znají zejména jako porotce z pěvecké soutěže SuperStar.

Publikum nepřijde ani o podmanivý hlas zpěváka s plavými vlasy. Nevyléčitelný romantik a zároveň frontman legendární skupiny Indigo Peter Nagy na slovenském mejdanu rozproudí fanoušky svými ikonickými hity jako Aj tak sme frajeri, Kristínka iba spí nebo Láska je tu s námi.

Své kamarády a kolegy doprovodí rovněž VašoPatejdl, hudební skladatel, muzikant a hlavně spoluzakladatel populární poprockové skupiny Elán.

Třešničkou jedinečného večera pak bude zpěvák a hudebník Richard Müller. Do povědomí veřejnosti se nesmazatelně zapsal například písněmi Nahý, Po schodoch, Nebude to ľahké, Štěstí je krásná věc či Baroko. 

Část výtěžku z prodeje lístků bude použito na dobročinné účely nadace Nejlepší přítel, která zajišťuje financování psích útulků, pomáhá s výcvikem asistenčních i záchranářských psů a podporuje další dobročinné aktivity na podporu těchto němých tváří.

 

 

 

Default User Image
Pavel10, 02.03.2022 09:28
Ty mají starosti ,pro psi a kočky,Jsou to přece komedianti a co od nich čekáme.Jinde umíraní lidé a oni o kačkách a psech.
Default User Image
Michaela Kholová, 02.03.2022 17:53
Ano. TI SPRAVEDLIVI RESI OSTATNI. KAZDY SE PREDHANI JAK ON JE MORALNI... NEJSTE BRATR KLUSE?