Co řeší Boudová a Tuna v posteli? Na co moderátor herečku sbalil?
Zdroj: herminapress

Co řeší Boudová a Tuna v posteli? Na co moderátor herečku sbalil?

Vytvořeno dne 01.03.2022

Nela Boudová a Jan Tuna, herečka a moderátor už rok tvoří pár. V 7 pádech Honzy Dědka prozradili, jak se dali dohromady a jaký konflikt řeší v ložnici. Spojilo je otužování.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Poprvé jsme se ale potkali ve Dvoře Králové v pavilonu opic. Nela se na mě dívala, jako bych byl exponát,“ vzpomněl si Tuna. „Honza tam moderoval naboso pořad pro pěstounské rodiny. Já jsem tam byla pozvaná se svou dcerou. Honza tam pobíhal po jevišti a já si říkala, že to je nějaký blázen ze Studia kamarád. A pak jsem se dozvěděla, že Honza si o mně vyhledal informace a myslel si, že jsem nějaká nafrněná herečka. Pak jsme se rok neviděli a pak Honza točil nějakou reportáž o otužování a viděl na sociálních sítích, že se otužuju, a pak jsme se začali otužovat jako kamarádi. Otužovali jsme se takhle poměrně dost dlouho, než jsem pochopila, že mě tak trochu balí. Skoro půl roku,“ pobavila Honzu Dědka Boudová.

„Já se otužuju celý život, většinu roku chodím v kraťasech, bosý a doma si moc netopím. V ložnici bychom měli mít max. osmnáct stupňů,“ doplnil Boudovou Tuna. „To já dost trpím,“ přiznala Boudová konflikt preferencí v ložnici. Stejně jako otužování oba podlehli i saunování. „Saunu oba milujeme, považuju ji za druhou nejlepší věc na světě,“ dodal Tuna. Tou první je Nela? „Chtěl jsem říct sex, takže vlastně jo. No a ta první věc v koroně zakázaná nebyla,“ přiznal potutelně, čemu se vloni oddával nejraději.

Celý rozhovor sledujte dnes v 7 pádech Honzy Dědka ve 21.35 na Primě.