Výměna manželek: Narvaná lednice otravuje život náhradnímu manželovi. Jak to vyřeší?
Zdroj: TV Prima

Výměna manželek: Narvaná lednice otravuje život náhradnímu manželovi. Jak to vyřeší?

Vytvořeno dne 03.02.2021

 

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme, jestli se dokáže obsesivní Ivana vedle pohodového tatínka zbavit svého zlozvyku a zda se podaří Martině v náhradní rodině vylepšit vztahy mezi otcem a synem.

Video soubor

V nové epizodě se setkáme s rodinou z městysu Vraný, Martinou (50), Evženem (55) a Gábinou (13). Do Výměny manželek přihlásila rodinu Martina. V poslední době se partneři na jejich vkus až příliš hádají. Hlavním problémem sympatického páru je dům, který potřebuje rozsáhlejší rekonstrukci. Práce na domě celou rodinu svazuje, protože na nic jiného nezbývá čas.

Na druhé straně poznáme Ivanu (55), Iva (53) a Iva (16), kteří žijí ve Zvíkově. Problémem páru po 17ti letém soužití je absence témat ke komunikaci, zkrátka si spolu nemají co říct. Ivana má pocit, že všem ostatním dělá hospodyni, ale když ona potřebuje pomoc, tak se jí nedočká.

Právě to, že je Ivana velkou hospodyní, se ukáže jako problém. Martina totiž zjistí, že až chorobně hromadí nejrůznější potraviny. Neuvěřitelné množství zásob, která doma má, není absolutně potřeba. Stěžovat si v tomto směru začne na náhradní manželku i Evžen. Ivana mu připomíná jeho babičku, která ho do jedení přímo nutila. Navíc neustále vaří další a další jídlo i když se ještě nesnědlo to, co už navařeno bylo. Podaří se Evženovi tuto její vlastnost zmírnit?