Dalibor Janda je z nemocnice doma a poslal fanouškům dobrou zprávu
Zdroj: herminapress

Dalibor Janda je z nemocnice doma a poslal fanouškům dobrou zprávu

Vytvořeno dne 01.02.2021

 

Zpěvák Dalibor Janda je po vážných srdečních problémech už z nemocnice doma. Daliborovi se již udělalo lépe a proto poslal svým fanouškům zprávu na sociální sítě, kde děkuje lidem za podporu a také prozradil pár informací, jak na tom je.

„Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi. Moc vás všechny pozdravuji po krátké nedobrovolné odmlce. Asi všichni víte, viděli jste a slyšeli jste určitě i z médií, ať už pravdivě nebo polopravdivě, jak už to u nás bývá, že mě náhle postihl závažný srdeční problém.Podrobnosti myslím, že momentálně nejsou důležité, ale důležité je především to, za co Vám chci všem od srdce poděkovat a to za stovky sms zpráv, e-mailů a Vaší osobní podporu. Moc mě to povzbudilo, myslel jsem na vás a dál myslím a věřím, že rekonvalescence bude probíhat v pořádku a co nejdřív Vám pošlu video pozdrav. Zároveň touto cestou bych chtěl pozdravit a poděkovat pánům doktorům operatérům z Vinohradské nemocnice a všem co se o mě starali.Vám všem přeji hlavně ZDRAVÍ, nedejte na jakékoliv primitivní a hloupé názory o tom, že covid není nebezpečný a buďte ostražití, je to jen všechno na nás a na našem ZDRAVÉM rozumu. Dávejte na sebe pozor, mám vás rád. Váš Dalibor.“

Fanoušci mu dali jasně najevo, že za svým "Hurikánem" stojí a mají ho rádi. Nyní je potřeba, aby se Dalibor řádně zotavil a přinesl lidem další informace, pozdravy a hlavně, další písničky..