Výměna manželek: Nebudu to riskovat! Tak maximálně pro psa! Jídlo z téhle rodiny končí v záchodě!
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Nebudu to riskovat! Tak maximálně pro psa! Jídlo z téhle rodiny končí v záchodě!

Vytvořeno dne 13.04.2022

 

V dnešním díle Výměny manželek diváci uvidí, jak si poradí Jiřina, která není příliš zdatná kuchařka, v rodině s malým dítětem a dost náročným náhradním tatínkem, a jestli se dokáže Martina přizpůsobit submisivnímu prozatímnímu partnerovi a zcela jinak vedené domácnosti.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije v Příbrami – s Jiřinou (43), Martinem (47), Tomášem (21), Nikolkou (7) a Kristýnkou (5). Do Výměny manželek přihlásila rodinu Jiřina, a to zejména kvůli finanční stránce, a také aby si Martin uvědomil, že není tak špatná. Manželé se poznali před dvanácti lety a v jejich vztahu už nějakou dobu údajně chybějí zážitky. Například spolu nebyli x let ani na večeři.

Na druhé straně se diváci seznámí s Martinou (30), Martinem (33) a Martínkem (8 měsíců), kteří žijí v Kladně. Martina chce, aby si Martin zkusil, jestli bez ní zvládne fungovat. Zároveň o něm říká, že je to velký cholerik. Dokonce po ní kontroluje, jestli uklidila podle jeho představ. Martinovi by přála, aby přišla paní, která je od rány a trochu by ho srovnala.

Martin z Kladna opravdu velmi rychle zjistí, že jeho žena je vážně tou pravou. S Jiřinou totiž nebude vůbec spokojený. Nejvíc se pozastavuje nad tím, že má tři děti, ale podle jeho slov absolutně nezvládá chod domácnosti. Velkým problémem je i to, že neumí vařit. Když mu dala ochutnat polévku, nechal se slyšet, že je tak maximálně pro psa, ale nakonec stejně skončila v záchodu. Podívejte se na video.