Výměna manželek: Z města do hnoje! Co náhradní manželku děsí?
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Z města do hnoje! Co náhradní manželku děsí?

Vytvořeno dne 24.02.2021

 

V dnešním díle Výměny manželek uvidíme, jak si Mirka z města poradí s hospodářstvím a třemi dětmi k tomu a jestli se dokáže Alena přizpůsobit životu ve městě a úplně jinému životnímu stylu.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Lkáně, Alenou (37), Luďkem (41), Tomášem (9), Eliškou (7) a Lukášem (5). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Alena, hlavním důvodem je se pobavit. Alena ovšem pár výtek vůči Luďkovi má, vadí jí, že tráví až moc času v práci a někdy u nich vázne komunikace.

Na druhé straně se poznáme s Mirkou (42), Petrem (42) a Kamilem (13), kteří žijí v Praze. Rodinu do Výměny přihlásila Mirka, protože se podle jejích slov ve vztahu nudí a nemají na sebe čas. Petr je navíc podle zbytku rodiny velmi hlučný a Mirka zase hodně hádavá.   

Deset dní této Výměny manželek se ponese v klidném duchu. Jen Mirka zabojuje s velkým hospodářstvím, které dostane na starost. Bude muset obstarat králíky, slepice a hlavně husy, ze kterých má panický strach. Mirka to však nevzdá a do práce se vrhne po hlavě, dokonce se naučí řídit i buldozer.