Výměna manželek: Zvracení při čistění trouby?!
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Zvracení při čistění trouby?!

Vytvořeno dne 20.01.2021

 

V dnešním díle Výměny mnaželek uvidíme, jak si poradí kadeřnice Maruška v rodině, která se sama nazývá volnomyšlenkářskou, a jestli se prosadí kadeřnice Monika v rodině s pevnými základy a standardním chodem.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Květinova, Marií (36), Pavlem (48), Šarlotou (14) a Nereou (10). Tato rodina se do Výměny manželek přihlásila spíše z recese, ale zajímá je i to, jak fungují jiné rodiny. Partneři se téměř nehádají a údajně nemají žádné velké problémy.

Video soubor

Na druhé straně poznáme Moniku (37), Štěpána (39), Viktora (5), Karla (4) a Natálii (11), kteří žijí v Lužici. Monika si od výměny nic moc neslibuje, ale Štěpán by si přál, aby si jeho partnerka uvědomila co má doma. Oba mají občas ponorkovou nemoc, Monice například vadí, že Štěpán nemá žádné zájmy. Zároveň říkají, že mají otevřený vztah.

Marie v nové rodině pochopí, že volnomyšlenkářství tady opravdu domácností vládne. Bude velmi překvapená, jak je podle ní dům zanedbaný, zejména sporák na vaření, pračka, varná konvice a hlavně trouba jsou v katastrofálním stavu. Marii se dokonce při úklidu udělá na zvracení. Jak tato desetidenní výměna manželek dopadne?