Z dvojek na čtyřky! Natálka ze Svatby na první pohled je z velkých prsou nadšená
Zdroj: herminapress

Z dvojek na čtyřky! Natálka ze Svatby na první pohled je z velkých prsou nadšená

Vytvořeno dne 18.02.2021

Křehká blondýnka Natália Mykytenko, asi nejvýraznější účastnice reality show Svatba na první pohled, si konečně splnila sen. Má velká prsa!

Video soubor

„Nevěsta“ Natália Mykytenko si vždy přála větší prsa, nyní je její přání splněno. Může se pochlubit většími trojkami nebo chcete-li menšími čtyřkami. „Pocit po probuzení byl velký šok. Máte velký tlak na hrudi, bolí to. Moje první reakce byla nějaká sprostá věta. Zároveň máte obrovskou radost, protože z dvojek máte najednou čtyřky. Dokonce mi z toho všeho ukáply slzy radosti,“ svěřila první dojmy ze svého vylepšeného hrudníku Natália.

Protože je Mykytenko momentálně bez partnera, první, kdo viděl její nová prsa, byla maminka a sestra. „Dlouho jsem se nikde neukazovala, ani v kompresní podprsence. Až tak po týdnu jsem nová prsa ukázala mamce a ségře. Moc se jim práce pana doktora Kufy líbila. No, a nikdo jiný je neviděl.“

Natália Mykytenko věří, že rekonvalescence půjde rychle a brzy se vrátí ke svým oblíbeným aktivitám. Splnila si sen a žádné další vylepšení neplánuje. Je spokojená.