Z fitness do vlády. Raketová kariéra modelky Hanky Mašlíkové
Zdroj: herminapress

Z fitness do vlády. Raketová kariéra modelky Hanky Mašlíkové

Vytvořeno dne 01.06.2023

Oblíbený herec Václav Vydra je již několik let králem České pohádkové akademie. Má možnost volit si své ministry, a tak ministrem spravedlnosti je Ivo Jahelka, ministr kouzel je Pavel Kožíšek. Nyní se konečně mezi ministry protlačila i žena.

„Naše pohádková vláda je největší na světě, máme už 27 ministrů. Novou pohádkovou ministryní sportu a zdravé výživy jsem dnes pasoval Hanku Mašlíkovou,“ uvedlo jeho veličenstvo Václav Vydra.

Hanku si vybral proto, že je známá svým sportovním duchem a zdravým životním stylem. Nedávno se také úspěšně zúčastnila mezinárodní kulturistické soutěže, kde ohromila krásně vyrýsovanými svaly. „Ty máš svaly, já mám čáry“, přivítal stylovou pohádkovou hláškou z Mrazíka novou ministryni sportu její kolega ministr kouzel Pavel Kožíšek.

Královský akt se konal právě u něho v pohádkovém prostředí Muzea fantastických iluzí. Hanka Mašlíková se na novou funkci těší, ale musela králi slíbit, že nebude některé pohádkové postavičky trápit v posilovně a nechá je, tak jak jsou. „Mám trošku problém s Otesánkem a se Širokým z té slavné trojice,“ přiznala nová ministryně.