Zamilované vzkazy pro Evu Hruškovou. Má jich plný byt
Zdroj: herminapress

Zamilované vzkazy pro Evu Hruškovou. Má jich plný byt

Vytvořeno dne 08.02.2022

Herečce Evě Hruškové to mezi kytičkami nového květinářství na Smíchově nesmírně slušelo. S blížícím se Valentinem přiznala, že s manželem Janem Přeučilem mají svátek zamilovaných doma často.

„Láska se musí pěstovat. Honzík říká, že vztah má být tvůrčí. Třeba si necháváme po bytě různé vzkazy. Například „Tady je pusa pro mého Eváčka“ a je tam u toho namalovaná pusa. Vzkazy si ukládám, je to milé,“ uvedla Eva Hrušková a poznamenala, že k trvalému vztahu patří i pořádná dávka tolerance a legrace. „My ženy, zvláště v mém věku, máme dojem, že máme pořád pravdu. Tak my ji máme, o tom žádná, ale nemusíme na ní trvat. Spíš se těm věcem zasmát, i když víme, že s manželem nebo partnerem to myslíme dobře. On to ví také, ale potřebuje si zazlobit.“

Eva Hrušková květiny miluje. Ze všeho nejvíc má ráda orchideje. Dovede si ale květiny vypěstovat na zahrádce? „Nikdy jsem to nezkoušela. Když jsem chodila na základku, udělali jsme si zeleninové záhonky. Dali jsme tam salát a ředkvičky a nějak jsme na to zapomněli. Po měsíci byly metr vysoký. Tak se salát nekonal a ředkvičky také ne. Tím moje zahradničení skončilo,“ smála se Eva Hrušková, která letos slaví krásné kulaté jubileum a květin určitě dostane plnou náruč.