Heidi Janků a Veronika Jeníková se ptají: Jsem krásná? Co jim odpovíte?
Zdroj: Se svolením Martin Production

Heidi Janků a Veronika Jeníková se ptají: Jsem krásná? Co jim odpovíte?

Vytvořeno dne 09.09.2021

Veronika Jeníková a Heidi Janků si jsou vědomé, že se pomalu blíží premiéra autorské bláznivé divadelní komedie Moniky Brabcové „Jsem krásná“.  Aby herečky podtrhly svoji krásu, vyrazily si vybrat kosmetiku. A ne ledajakou!  

Obě dámy, které v komedii hrají hlavní ženskou postavu stárnoucí herečky, byly ve svém živlu a tak vybíraly kosmetiku Dermacol, aby byly, dle názvu inscenace, opravdu krásné. Za asistence paní prodavačky vybíraly make-upy, rtěnky, řasenky, lesky na rty nebo séra na vlasy a mnoho dalších přípravků, které si odnášely nadšeně v dárkových taškách. Podpořil i zpěvák a herec Martin France, který v této hře hraje roli novináře a návrhářka kostýmů a divadelní scény Alexandra Hejlová, v doprovodu svého manžela a hudebníka v jedné osobě Jindřicha Krause.

Všechny herce čekají ještě pod vedením režisérky Marthy Olšrové oprašovací zkoušky a pak už premiéra. Z dalších herců této převážně zájezdové divadelní hry se představí v roli producenta Bronislav Kotiš v alternaci s Danielem Rousem, v roli novináře seriálový matador Ladislav Ondřej či semaforský herec a choreograf Petr Šudoma.  Klavírní doprovod má na starosti ostřílený klavírista Jakub Přibyl, který se postaral u herců i o pěvecké nastudování.

Komedie „Jsem krásná“ má premiéru v pondělí 11. října 2021 od 19.00 v Kulturním domě Barikádníků na Praze 10.

 

 

 

Default User Image
František Novoveský, 09.09.2021 20:44
Ahoj,
já jsem na tmavovlásky a Heidi je víc než kus ! Pokud p. Tuna stačí,
Heidi ještě rozkvete, ač už teď je bez konkurence ve své kategori
Default User Image
Johan Askub, 11.09.2021 09:49
Docela mě zajímá, zda ta PISÁLNICE to po sobě čte. Rad bych znal tu značku kosmetiky DERAMCOL !!!
Default User Image
Jiří Pražský, 11.09.2021 11:48
Nejste ani jena krásná, nejste ani jedna zajímavá. Jako herečky jste nuly, jako zpěvačky jste trapné. Možná vám to bude sedět víc u plotny. Už jste opravdu trapné. Jděte raději matlat knedlíky a už se necpěte do show biznisu káčy. JP