Zdravotní potíže přinutily známého moderátora k radikální změně
Zdroj: Se svolením Marek Fottr

Zdravotní potíže přinutily známého moderátora k radikální změně

Vytvořeno dne 15.07.2021

Moderátor Marek Fottr, známý z rádia Bonton se rozhodl, že půjde do sebe. Začal se více hýbat a taky sportovat. Ke všemu ho donutily zdravotní potíže a jak sám řekl, už bylo na čase! 

"Původně jsem vážil už 140 kg a to se samozřejmě začalo projevovat na mém zdravotním stavu. Lékaři mi několikrát říkali, že bych měl zhubnout nebo to bude horší a horší, ale já si nebyl schopný najít čas. Ovšem doba corony změnila u spoustu lidí, včetně mě, úhel pohledu na spoustu věcí. Když jsem najednou chodil jen do rádia, nejezdil jsem na akce a měl najednou tolik volného času, byl to ten okamžik udělat pár změn a zamyslet se. S rozvolněním jsem si začal  svůj diář plánovat lépe a začal jsem  si na sebe dělat více času," popsal svoje problémy s váhou Marek.

Akce už konečně zase jsou a to je jedině dobře, protože Marek Fottr miluje být mezi lidmi a bavit je, ale zároveň si během týdne vždy udělá čas na sport, nebo procházku. Většinou před vysíláním. "No a  začalo mě to bavit tak moc, že jsem si ještě zaplatil osobní trenérku Kláru Růžičkovou z Fitka na Bojišti, která mi s tréninky pomáhá, hlídá mě a dává mi pořádně do těla, ale tou správnou cestou a zdravě. Chci lidem říct, že pokud třeba váhají s pohybem a nemohou se rozhoupat, tak je dobré začít včas, než se to odrazí na zdravotním stavu."

Moderátor má aktuálně váhu pod 130 kg a pásek utáhne o dvě dírky navíc. Nezačal držet žádnou dietu, jen se hýbe, nepřejídá, ale knedlo vepřo zelo a pivo si taky dá.