Známý pekař z televize natočil nový vánoční klip. Navíc má i desku s Bárou Basikovou!
Zdroj: herminapress

Známý pekař z televize natočil nový vánoční klip. Navíc má i desku s Bárou Basikovou!

Vytvořeno dne 04.12.2023

Zpěvák Jakub Hübner (34), jehož můžete znát z divadla Goja Music Hall, ale také z nahrávek produkce Muzikál expresu Michaela Prostějovského, vydal 1. 12. zbrusu novou vánoční píseň, k níž natočil také milý videoklip. Singl nese název Vánoční (Čas zázračný) a jak nám sám zpěvák prozradil, pracoval na něm s Jaroushem Slonkem, který stojí za písní Stanice splněných přání. Ta se objevila na Jakubově vánoční desce Jsou Vánoce!, která spatřila světlo světa na konci roku 2021.

"S Jaroushem spolupracuji velmi rád, jelikož cítíme hudbu velmi podobně a sedli jsme si také lidsky. Navíc Vánoce jsou pro mě nejhezčími svátky v roce, takže další vánoční píseň byla nasnadě. Natáčení jsem si velmi užíval a mám z nahrávky velkou radost. Ve videoklipu jsme mimo jiné použili umělou inteligenci a objevují se v něm všichni ti, na nichž mi v životě záleží. Především moje rodina a nejbližší," říká Jakub Hübner, který v závěru loňského roku natočil společnou desku s Bárou Basikovou s názvem Příští stanice Muzikálová. Její vinylová verze vyšla v říjnu letošního roku k příležitosti oslav 100 let Českého rozhlasu. LP bylo pokřtěno na slavnostním zahájení 39. ročníku mezinárodního rozhlasového festivalu Prix Bohemia Radio v Olomouci.

Jakub, jehož vášní a velkým koníčkem je také pečení a vaření, uvádí svůj pořad Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera na Praha TV a stream.cz. Zeptali jsme se ho, jak to má letos s pečením cukroví. "To víte, že peču. Mám letos hodně objednávek, takže jsem začal už v druhé půlce listopadu, abych všechno stihl. Letos mám v plánu nějakých 16 druhů cukroví a samozřejmě také svou oblíbenou kváskovou vánočku. Nově jsem jedním z redaktorů časopisu Vaříme s láskou, v jehož novém vánočním čísle, které je právě v prodeji, najdete i recept na tuto královnu mezi vánočkami. Nechybí tam ale také luxusní pistáciové oválky v ruby čokoládě nebo nadýchaná domácí veka."