Prý vypadá hnusně, jako chlap nebo jako lesba. Představitelka Karly z Ulice si vyslechla své!
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Prý vypadá hnusně, jako chlap nebo jako lesba. Představitelka Karly z Ulice si vyslechla své!

Vytvořeno dne 12.08.2021

Herečka Markéta Stehlíková, kterou fanoušci seriálu Ulice znají jako policajtku Karlu, se rozhodla výrazně změnit image. Důvodů je prý hned několik.

„Myšlenka vznikla u mě, ale končený výsledek je dílem mého kadeřníka Honzy Kořínka – chtěla jsem blond, pak jsem ale znejistěla a úplnou platinu si rozmyslela. Takhle ono by se to ani nehodilo k roli, kterou mám v seriálu Ulice,“ popisuje policistka Karla, která je v seriálu na mateřské.

Markéta Stehlíková prý o změně uvažovala už dlouho a přiznává, že delší vlasy si nechala narůst i z toho důvodů, aby nemusela číst a slýchat nepříjemné komentáře. „Nikomu není příjemné o sobě číst, že vypadá hnusně, nebo jako chlap nebo jako lesba. Tedy když nejste ani chlap, ani lesba. Takže upřímně a otevřeně říkám, že reakce diváků byly motivem k tomu nechat narůst delší vlasy,“ prozrazuje Stehlíková.

V létě si tak svou hřívou užila i focení v Chorvatsku, vznikla tam nová kolekce účesů pro jejího kadeřníka Honzu Kořínka „Byla to trochu neplánovaná a rychlá akce, ale myslím, že výsledek stojí za to. Musím přiznat, že jsem sama byla překvapená, co všechno se dá z mých vlasů vytvořit, žila jsem v tom, že víc než culík nejde,“ směje se oblíbená herečka.

Dlouhé vlasy se jí podařilo prý vypěstovat díky trpělivosti a pravidelné péči. „Před lety jsem se svěřila do rukou odborníků. Honza je pro mě best, věřím mu. Co řekne, to udělám. Občas jen zazlobím s produkty, protože bych si přála být více eko, ale pokaždé se vrátím k tomu, co doporučuje. Když nad tím tak přemýšlím, ani nevím, proč si mě pořád nechávají, ani na instagramu nelámu rekordy. Prostě mě asi mají jenom rádi,“ uzavírá a směje se dlouhovlasá Markéta Stehlíková.

 

 

 

Default User Image
Radek, 13.08.2021 13:22
mě se moc líbí taková jaká je v Ulici . Je to moc pěkná ženská
Default User Image
Vašek, 13.08.2021 13:43
Tuhle herečku jsem jen párkrát zahlédl v TV a nic víc ní nevím a předpokládám, že pan Lubor a slečna LESBA také NE, tak nechápu, kde se v těchto lidech bere ta drzost urážet lidi, o kterých nic neví. Nebudu využívat invektiv, jako jsou uvedena výše, ale jak bylo jednou pravenou - pro hlupáka každý hloupý.
Default User Image
Eva Wieulzoeuf, 13.08.2021 13:46
Tato herečka je krásná. Markétko, ty nelichotivé řádky ignorujte, jistě je pdali primitivové jako paní pod přezdívkou LESBA.
Default User Image
Mistr a Markétka, 13.08.2021 14:24
jakože to tu bude ta děvčica číst, myslíš...ju? inu naivitě se mezci nekladou!
Default User Image
Jan Lesák Ing., 13.08.2021 14:04
V seriálu krásná elegantní sportovní typ. Nic si nedělejte z blbečků ,kteří se nudí u počítačů a sami vypadají jako pytel hoven.