ZOO a Prostřeno se spojily. Zdeněk Mahdal trefně okomentoval snažení Pecháčkové a Duckého
Zdroj: TV Prima

ZOO a Prostřeno se spojily. Zdeněk Mahdal trefně okomentoval snažení Pecháčkové a Duckého

Vytvořeno dne 24.02.2023

S dalším týdnem se diváci oblíbeného pořadu Prostřeno! mohou těšit na to, co předvedou jejich oblíbené postavy se seriálu ZOO v kuchyni. Ano, vařit budou ti, kdo se podílejí na úspěchu seriálu ZOO a nebude nouze o krásné chvilky, ale také trapasy, zvířata – ale především to celé bude velká zábava.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

V pondělí bude vařit herečka Denisa Pfauserová. A během jejího natáčecího dne také poprvé přiznala, že je těhotná. Nebude tedy nouze o gratulace, ale také o překvapení, kdy si soutěžící Jarda přivede s sebou manželku Gal. Zeptá se někdo, proč je u stolu u jednoho víc a jak to Jarda vysvětlí? Denisa ví, že soutěžící Pepa je vegetarián. Takže bude mít od Denisy připravenou speciální polévku. Brokolicovou. Zdeněk Mahdal je v šoku, protože tvrdí, že je mu vždy vlastně líto, když si představí, o co jsou vegetariáni ochuzeni. A navíc připraví zábavu, u které si hosté prověří vlastní manuální zručnost. Kdo umí uzlíky, kdo je nezvládne a kdo si zamotá ruce? V každém případě to bude velká zábava.

V úterý vaří herečka Tereza Bílková. A je trochu v šoku ze stravovacích požadavků Gal. Která opět dorazí. Ta nekombinuje mléčné výrobky s masem. Pro ostatní je to komplikované. Tereza je zmatená, ale jako správná hostitelka se snaží nedat nic najevo. Jakou si Tereza připraví zábavu? Zvířecí kapelu. A bude to hodně divoké.

Ve středu budou vařit Jaroslav Haimy Hyjánek, zoologický ředitel Safari Parku Dvůr Králové a ředitel výzkumného institutu ochrany genofondů, spolu s manželkou Gal. Hostům je líto, že pár s nimi nesedí u stolu. Chtějí totiž vědět, co jedí, kdo to vařil. Pepa je nadšený z každého jídla. Aby ne, když jsou vegetariánská. A dojde také na úkol týdne, podávat se jako sloní žrádlo budou hydroponie. Komu budou chutnat ječmenné klíčky? Zdeněk je zmatený a tvrdí, že jestli je toto úkol týdne, klíčky za dva dny rozhodně nevypěstuje.

Ve čtvrtek bude vařit PR manažer pořadu ZOO, Pepa Ducký. Ovšem od pondělí tvrdí, že vařit neumí, tak si na pomoc vezme Míšu Pecháčkovou. Ta hraje v ZOO postavu Sid. Jak jim to v tandemu v kuchyni půjde? Pepa má pocit, že herci zahrají všechno, tedy i že jim chutná, takže si úplně jistý nebude. To ale neslyší Zdeňka, který mu jeho výtvory pochválí, i když, jak prohlásí, by si na tom svůj jídelníček nepostavil. Míša s Pepou zjistí, že v polévce je hodně zázvoru. Půjde to zachránit? A jak Míša hraje roli vrchní ochutnávačky?

V pátek půjde o ryze chlapskou záležitost, vařit totiž bude Zdeněk Mahdal. A připraví se na Pepu, naservíruje mu místo masitého hlavního chodu, krupicovou kaši. A jako zábava – se bude bavit o sexu. Pro koho je sex fajn? A půjde o realitu, nebo jen dabing?

Celý týden bude skvělý, zábavný a plný humoru. Nenechte si utéct své oblíbené seriálové postavy v nové roli – s vařečkou v ruce.

Zdroj: TV Prima