Zpěvačka Eliška Ochmanová to má za pár. Je už jednou nohou v porodnici
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Eliška Ochmanová to má za pár. Je už jednou nohou v porodnici

Vytvořeno dne 23.06.2021

Pár dní před porodem, s oteklýma nohama a 27 kily navíc splnila zpěvačka Eliška Ochmanová slib, který dala Nikol Heřmánkové Kouklové, organizátorce již tradičního koncertu Busking pro Slunce a vystoupila před zaplněným Jungmannovým náměstím.

Zpívalo se mi dobře, protože jsem si uvědomila, že je to opravdu naposledy před porodem. Ale do toho vedra se mi nechtělo. Nakonec jsem ráda, že jsem se přemohla,“ pochvalovala si budoucí maminka, která ještě před pár týdny měla bříško jako nic.

„Mne totiž v posledním měsíci doběhla těhotenská cukrovka. Já i holčička jsme hodně vyrostly a prý je to asi z toho cukru. Už to řešit nebudeme, protože opravdu porodím každým dnem. Když to nestihneme do týdne, bude nám pomoženo,“ uvedla Eliška, která má doma sbalenou tašku do porodnice. Na porod se chystá i budoucí otec, manžel Karel Dorazil. „Ze začátku k porodu nechtěl, ale bude muset,“ smála Eliška a pak upřesnila: „Nejprve nebyl nadšený, ale pak uznal, že to bude lepší, když u porodu budeme oba.“

Eliška Ochmanová si mateřské moc neužije. Od září zase poctivě naskočí na prkna, která znamenají svět. Ať je to muzikál Čarodějka, Robinson Crusoe a další. Malou dcerku bude hlídat novopečený tatínek a babička.