Muzikálová hvězda se vdala. Kde sehnala tyhle luxusní svatební šaty?
Zdroj: Denisa Grossová

Muzikálová hvězda se vdala. Kde sehnala tyhle luxusní svatební šaty?

Vytvořeno dne 31.08.2020

Muzikálová zpěvačka a hvězda připravovaného muzikálu Robinson Crusoe Elis Ochmanová se vdala. "Ano" řekla v sobotu partnerovi Karlovi Dorazilovi v prostorách krásného Mlýna Davídkov. Na svatbě se sešla stovka hostů, za svědka šla zpěvačce její sestra, za družičku kamarádka Eliška Bučková.
Elis oblékla šaty, které si sama navrhla a ušil jí je kamarád Lukáš Bartoň. "Sehnat v salónu šaty se sundávací sukní byl nadlidský výkon, tak jsem si je vymyslela sama. Lukáš je všeuměl. Na svatbě mě také česal a líčil," prozradila Elis.

Novomanželům nepřálo počasí...

Novomanželům nepřálo počasí, ale i tak si to velmi užili. "Říká se, že prší štěstí, tak doufejme to bude platit i v našem manželství," dodala Ochmanová, která si pořádně užila svatbu i následný večírek. Do poslele se s manželem dostali kolem páté hodiny ranní. "Vše bylo podle našich představ. Byla to ta nejkrásnější svatba," dodala Ochmanová. 

Muzikálová kráska se již nyní zase soustředí na práci. Za pár dní začíná zkoušet muzikál Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách. Elis v muzikálu hraje hlavní ženskou roli, životní lásku Robinsona Daniela Hůlky. Premiéra je naplánována na 12. listopadu.