Zpěvačka Míša Nosková s dcerkou prvně na veřejnosti. Vzala ji do fitness
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Míša Nosková s dcerkou prvně na veřejnosti. Vzala ji do fitness

Vytvořeno dne 11.03.2022

Zpěvačka Míša Nosková se tři týdny po porodu dcerky dává do fyzické pohody hlavně procházkami s kočárkem, ale do vysočanského fitness, kde je jedním ze spolupartnerů fitka Míšin životní partner Jindřich, jí to táhne jako magnet. Těší se na cvičení s dětmi, které chystá. A protože jsou s Jindřichem stejní „blázni“, hned názorně předvedli, jak cvičení s miminkem probíhá. Peřinka lítala hodně vysoko! Naštěstí byla prázdná a malá Jasna Marianne si hověla v kočárku.

„Miminko si s Jindřichem užíváme moc. Jasněnka je kouzelná. Je vyloženě k sežrání ve všech polohách, umí se krásně vztekat, a jak říkáme, je teď podobou po mně, ale mračit se umí jako táta,“ usmívala se šťastná Míša.

Ještě před covidem měli Míša s Jindřichem rozjednané natáčení projektu "Na svalíčko s...", rozhovory s odborníky a zajímavými lidmi museli odkládat, rušit, posouvat. Nyní nastal čas projekt oprášit a ve vysočanském fitness začít točit alespoň „odlehčenou“ verzi. „Já vedu sekci pro maminky a ženy po porodu. Budeme se bavit o všem. Různé tipy a triky, jak se dostat do formy, jak se stravovat. Chci ukázat, jak si najít čas na cvičení a hlavně s nimi cvičit. Samozřejmě je to cvičení pro oba rodiče, tatínci jsou vítáni,“ plánovala Míša. „Budeme hovořit s odborníky nejen z oboru fitness, wellness, zdravé výživy, ale probereme také zajímavosti z vysočanského fitka,“ dodala Míša a slíbila, že možná si tam i zazpívá. Zatím si od zpívání a koncertování dává pohov!