Ondřej Brzobohatý se vydal po hodně tenkém laně. Pochválil slečně úsměv
Zdroj: herminapress

Ondřej Brzobohatý se vydal po hodně tenkém laně. Pochválil slečně úsměv

Vytvořeno dne 10.03.2022

 

V dalším dílu pořadu Inkognito prokáže nevídané schopnosti Ondřej Gregor Brzobohatý. Všichni ho znají jako múzou políbeného muzikanta a talentovaného herce, ale jen málokdo by hádal, že je i velmi schopným provazochodcem. Dost možná to o sobě donedávna nevěděl ani on sám!

Video soubor

Zdroj: TV Prima

V roli hosta, jehož povolání budou známé osobnosti hádat, se tentokrát ocitne slečna Anna Hanuš Kuchařová, která se živí jako slacklinistka neboli provazochodkyně. Přestože jde o málo známou disciplínu, panelisté tentokrát toto povolání uhádnou. „Co to je? Je to sport, nebo umění?“ vyzvídá Libor Bouček, a přitom ukazuje knížku Od slackline k tiché radosti, kterou Anna v nedávné době vydala. „Je to sport, ve kterém se i soutěží, ale zároveň to lze považovat i za určitou formu umění. Často si nás někdo objedná, abychom třeba přešli po laně náměstí,“ vysvětluje charismatická Anička, jejíž půvab neunikne ani Ondřeji Brzobohatému. „Musím konstatovat, že slečna Anna má jeden z nejrozkošnějších úsměvů, co tady náš host kdy měl,“ pustí se nečekaně Ondřej do upřímného vyznání. Když Anna začne popisovat své zkušenosti se slacklinem, všem se tají dech. Lajnu si totiž slacklinisté často napnou mezi dvě skály. Anna se tomuto umění věnovala nejvýše kilometr nad zemí a nejdelší vzdálenost, kterou zatím přešla, byla půl kilometru.

A pak dojde na akci ve studiu. Poté, co Anna něco málo ze své disciplíny předvede, vyzve hádající, jestli si to nechtějí zkusit. Všichni váhají, a tak Libor vyzve Petru Nesvačilovou. Ta však hned tento úkol přehodí na Ondřeje. A ten se k výzvě postaví chlapsky – zřejmě se chce před Aničkou předvést. A nutno dodat, že se mu to i podaří. Video níže je toho důkazem.