Zpěvačka Nosková a přítel Jindřich: Zvěsti o rozchodu, tragické úmrtí a zadržované děti. Co se vlastně stalo?
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Nosková a přítel Jindřich: Zvěsti o rozchodu, tragické úmrtí a zadržované děti. Co se vlastně stalo?

Vytvořeno dne 18.06.2021

V minulých dnech byla zpěvačka Michaela Nosková a její přítel Jindřich Čanda velice překvapeni, když Míše volalo několik lidí, přátel a novinářů a opatrně se ptali, zda Jindřich umřel. Vysvětlilo se, že došlo k záměně kvůli jménu, které je shodné s Jindřichovým otcem.

„Táta bohužel před pár dny skonal. Bylo to rychlé a vlastně nečekané. O to větší šok to byl. Parte se nějakým způsobem objevilo na sociálních stránkách a vzhledem k tomu, že někteří lidé nepozorně čtou, informace se začala šířit jako lavina. Normálně bych tuto tragédii nesdílel s veřejností, ale vzhledem k této chiméře jsem to chtěl uvést na pravou míru," vysvětluje smutnou událost Jindřich a dodal: „Záměna osoby je v kontextu této bolestivé události spíše k odlehčení. Prohloubením této rodinné tragédie ale je, že se ani na (původní) přání mého táty a mé mamky, nemohli s dědečkem přijet rozloučit moje děti, jejich vnoučata. Nejenže je celá léta záměrně jejich matka nepouští, navzdory soudním rozhodnutím, dokonce ani na rodinné narozeniny a oslavy, ale zamezit jim poslední rozloučení s dědečkem je opravdu nelidské. A to bohužel s přehlížením státních institucí jako OSPOD, policie i soud. To je ta pravá tragédie."

A jak je to tedy se milostným vztahem zpěvačky Míši Noskové a trenéra Jindřicha Čandy s jejich vztahem a zvěstmi o jejich rozchodu?

"Ještě před zvěstmi o údajném skonu jsme si zažili období, kdy se mě lidé ptali na rozchod. A ano, dostávala jsem i více nabídek na rande pro podporu v těžké chvíli," říká s úsměvem Míša. "Ale není nic vzdálenějšího realitě! Lidi překvapilo, že od určité doby (ano, od doby s Jindřichem) dávám přednost spíše soukromí, než se vystavovat neustále na sociálních sítích s každou drobností a sériemi zamilovaných fotek. Krom toho, my jsme vlastně nikdy oficiálně veřejně nepotvrdili, jestli jsme spolu. Když máme něco důležitého, lidé se to včas dozvědí a jsem radši, že se na správné věci mohu zaměřit v soukromí, než něco neustále vykřikovat do světa, jak jsme happy. Z mé vlastní zkušenosti vím, že čím víc se člověk tváří, jak je všechno zalité sluncem, tím horší je většinou realita," povzdychla si Míša. „Ale kdo ví, třeba se to změní a zaplavíme sociální sítě naším soukromým životem," usmála se a dodává, že se teď těší především na léto a cestování s klienty v jejich cestovní agentuře, plánuje s Jindřichem nový videopořad a samozřejmě se už nemůže dočkat divadelních prken, kde znovu zazáří v muzikálu Evita, Sněhová královna, Noc na Karlštejně či We Will rock you.