Zpěvačka Šárka Rezková měla svůj ideál krásy ve svém zesnulém manželovi
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Šárka Rezková měla svůj ideál krásy ve svém zesnulém manželovi

Vytvořeno dne 05.08.2022

Zpěvačka Šárka Rezková se svojí nejznámější písničkou Borůvková byla hostem večerní módní přehlídky na soustředění soutěže Muž roku 2022, které se už po několikáté konalo v Chateau Šanov na Rakovnicku. 

Zpěvačka, která po tragické smrti manžela několik let žila v Holandsku, mohla posoudit, jaký je rozdíl mezi mladými muži v Holandsku a u nás doma. „Musím říct, že jsem kluky viděla v plavkách či slunit se na lehátkách a přemýšlela jsem, jak často dřou, že mají tak krásně vyrýsovaná těla. Jsou pěkní. V Holandsku nejsou hezcí muži. A když už vám někdo padne do oka, je to buď cizinec, nebo míšenec. Holanďané jsou specifičtí. Ženy tam vypadají spíš jako muži. Málo jich nosí dlouhé nebo polodlouhé vlasy. Ženy jsou zvrásněné, jestli je to podnebím, opravdu nevím. Když můj nejmladší syn chodil do školy, tak nikdo nevěřil, že jsem jeho matka. Mysleli se, že jsem jeho sestra. Ale nemůžeme lidi hodnotit podle toho, jak vypadají. I proto jsme na soustředění, abychom poznali finalisty trochu blíže,“ poznamenala vdova po muzikantovi Jiřím Brabcovi, který se podobal jejímu vysněnému muži.

„Když jsem v mládí naháněla kluky, mým ideálem byli tmavovlasí muži s knírkem a jiskrnýma očima. Vždycky jsem si přála takového za manžela. A splnilo se mi to, protože Jirka tohle všechno měl. Bohužel, to dopadlo, jak to dopadlo,“ posmutněla Šárka, ale hned optimisticky dodala: „Mám ráda kluky, co mají šmrnc. Sama mám tři syny, 31, 27 a nejmladšímu Dominikovi je 19, a jestli se mi něco v životě povedlo, tak jsou to právě oni. Jako máma jsem na ně pyšná. A kdyby chtěli do soutěže Muž roku, určitě bych jim nebránila.“

Jestli se Šárka Rezková podívá na 26. srpna na finále soutěže Muž roku v Náchodě v tuto chvíli neví. Má nově postavenou kapelu, s kterou vyjíždí na koncerty po celé republice. Určitě ji pak ale bude zajímat, který ze sympaťáků letošní ročník vyhraje.

Kdo bude bojovat o titul Muž roku 2022?

1. Josef Vanša, plynař technik, 23 let, Ústí nad Labem, 2. Adam Bůžek, student, 22 let, Kladno, 3. Denys Poljanskyj, tesař, 24 let, Hořovice, 4. Petr Ngo, student a podnikatel, 23 let, Teplice, 5. Dušan Kuchařík, učitel, 27 let, Zlín, 6. Jan Balšán, podnikatel, 21 let, Praha, 7. Philipp Stoimenov, manažer, 30 let, Ostrava, 8. Dominik Odstrčil, kontrolor kvality a jakosti, 9. Filip Šanda, programátor, 28 let, Prachatice, 10. Leon Vonaký, student, 20 let, Chomutov, 11. David Pleva, zámečník a trenér, 27 let, Teplice, 12. Matěj Švec, fitness trenér, 23 let, Velešín