Zpěvačka Tereza Mašková přiznala psychické problémy. Lidé jí děkují za odvahu
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Tereza Mašková přiznala psychické problémy. Lidé jí děkují za odvahu

Vytvořeno dne 06.02.2024

Nepřehlédnutelná „růžová“ zpěvačka Tereza Mašková nechala hodně nahlédnout do hlubin svého soukromí. I přesto, že to pro ni bylo těžké, na sociální síti popsala, co ji momentálně trápí. A je to hodně vážné.

„Mám potřebu vám to říct…a je to pro mě těžké…A cítím se tak jako bych znovu prohrála. Zase v tom lítám ( PPP) … Svou touhou po nesmyslné dokonalosti a ve stresových situacích, nebo když mám strach ,,si ulevit “ tím, že půjdu zvracet, jsem své tělo dokázala dostat do takového stresu, že si vytvořilo chronicky zápal v očích. Tělo mi říká, tak už sakra přestaň! Tohle nezvládneme!“ uvedla Tereza. Celé trápení je na ní hodně znát.

„Velice často jsem chodila s podlitinou pod okem, ne nikdo mě nezmlátil, to jsem si udělala já a moje hlava v záchodové míse. ,,Ptají se, co se ti stalo?” Já: „Popraskaly mi žilky, když jsem čistila koberec!” Ach bože, jak ubohé výmluvy!“

Zpěvačka, která závěrem roku vyprodala Lucernu, tančila ve StarDance, zpívá s Orchestrem Karla Vlacha, hraje v muzikálu The Bodyguard, jezdí vlastní koncerty, se obrátila na odbornou pomoc a chodí na terapii. „Proč to celé píšu? Protože to řeším. Pravidelně docházím na terapie a mám skvělou terapeutku, se kterou jsou v kontaktu v podstatě každý den, a vím, že tohle nezvládnu sama. A chci si nechat pomoct. Asi jste si všimli, že každý den přidávám stories z fitka. Ano, chodím každý den, někdy i 2x a vím, že to není taky dobré přehánět. Momentálně mi to pomáhá nebýt s hlavou v záchodové míse. Snažím se a bojuji.“

Tereza Mašková také apeluje na lidi, kteří trpí poruchou příjmu potravy. „PPP trpí čím dal tím víc lidi, a já tím chci říct, že nejste sami, jsem s vámi a prosím vás, ať to nenecháte dojít daleko,“ uvedla Tereza Mašková a nabádá, aby lidé s podobnými problémy vyhledali pomoc a dovolili si sami sobě pomoct. "A já věřím a vím, že to zvládnu, protože mám kolem sebe lidi, kteří mě miluji a podporují. Jsem s vámi."