Zpěvák 4 Tenorů Michal Bragagnolo se rozvádí. Manželské štěstí trvalo necelé dva roky
Zdroj: herminapress

Zpěvák 4 Tenorů Michal Bragagnolo se rozvádí. Manželské štěstí trvalo necelé dva roky

Vytvořeno dne 13.05.2021

Šťastné chvíle, romantické randění, krásná svatba na Karlštejně, stovky hodin práce na baráčku a všechno je najednou pryč!

Jeden z dosud nejšťastnějších uměleckých, manželských párů Denise a Michal Bragagnolovi hlásí rozvod. Ke cti dvou mladých a zároveň zklamaných lidí se přísluší říci, že z toho nechtějí dělat senzaci a po této zprávě se už k rodinnému problému vyjadřovat nebudou.

„Je to pravda. S Míšou se budeme rozvádět. K důvodům se nebudu vyjadřovat, nebudu ani veřejně „prát špinavé prádlo“. Nezastírám, že mě to nemrzí a nebolí. Přiznám se, že když jsem skládala svatební slib, v časech dobrých i zlých, myslela jsem to vážně. Věřila jsem, že to bude napořád, chtěla jsem být svému manželovi oporou, ale tato divná doba udělala své. Věřím, že rozvod proběhne v klidu. Po této stránce jsme si vše vyjasnili a dohodli se. Přiznám se, že toto je věc, se kterou jsem opravdu nepočítala, ale takový je život. Nikdy nevíme, co si pro nás přichystá,“ uvedla k rodinné situaci zpěváka 4 Tenorů Michala Bragagnola jeho, stále ještě manželka, tanečnice Denise Bragagnolo.

Je jasné, že Michal Bragagnolo je s tímto prohlášením obeznámený a schválil ho. Vzniklá záležitost ho mrzí, ale dál se k rodinné situaci nebude vyjadřovat.