Mezi Matoušem Rumlem a režisérkou Toulovou přeskočila při natáčení filmu milostná jiskra
Zdroj: Elena Yermachenko

Mezi Matoušem Rumlem a režisérkou Toulovou přeskočila při natáčení filmu milostná jiskra

Vytvořeno dne 12.05.2021

Májová nálada dorazila i na plac nového celovečerního filmu Superžena, ve kterém tvůrci natáčeli stěžejní vztahové scény snímku s Matoušem Rumlem a režisérkou Evou Toulovou.

Hned v prvním obraze, který se natáčel ve Štramberku, čekala herecký pár scéna polibku. „Nešlo úplně o typický polibek. V našem filmu je všechno pojaté takovou hravější kreativní optikou. Ale samozřejmě jako producent víc neprozradím a pozvu Vás na film do kina.“ zmínil producent Pavel Mědílek, jehož společnost Copperfilm uvedla do kin loni film Casting na lásku.

„Naše hlavní protagonistka je svobodná bezdětná třicátnice, která odmítá dospět. Netouží po závratné kariéře ani založení rodiny a utíká do svého vlastního světa, do kterého nikoho nepustí,“ představuje snímek jeho režisérka Eva Toulová, která ve filmu kromě režie i účinkuje.

Snímek, ve kterém se polovina děje ve vodě, si zahraje dále například Igor Bareš nebo Natálie Grossová a další známé tváře, vzniká pod společností Copperfilm a bude dotočen v první polovině tohoto roku. Poté se na něj mohou diváci těšit v kinech.