Zpěvák Callta strávil romantické chvíle se zrzkou z Modrého kódu. Proč vyvezl krásnou Natálii k moři?
Zdroj: Se svolením Pavel Callta

Zpěvák Callta strávil romantické chvíle se zrzkou z Modrého kódu. Proč vyvezl krásnou Natálii k moři?

Vytvořeno dne 03.10.2021

 

Pavel Callta se ve svých písničkách dlouho láskou nezabýval. Až teď, po delší době, přichází s love songem s názvem "Můžeš se mnou počítat". Představuje ji rovnou s videoklipem, ve kterém hraje hlavní roli Natálie Halouzková.  

Pro natáčení klipu si mladá dvojice zajela na ostrov Pag a strávila tam dva dny. "Vstávali jsme při východu slunce mezi čtvrtou a pátou hodinou ranní a končili pozdě večer. Bylo to náročné natáčení, ale stálo to za to a rád na to vzpomínám," říká zpěvák. Natálii si vybral jednoduše proto, že mu byla na první pohled sympatická. A sympatie byly oboustranné.

"Sedli jsme si i lidsky, což bylo důležité, když jsme spolu měli trávit několik dní. Navíc je to skvělá herečka."

Natálie je ráda, že u natáčení mohla být a náramně si ho užívala. Písnička se jí líbila takzvaně na první dobrou. "Jsem ráda, že mě Pavel oslovil, ráda jsem ho poznala a strávila s ním čas. Chorvatsko navíc miluju, takže jsem byla šťastná, že jedeme právě tam. I přes to brzké vstávání a celodenní  natáčení jsem si to užila. I celý tým byl skvělý a pevně věřím, že se povedlo tu super atmosféru přenést i do klipu. A že se mi song líbil dokládá i fakt, že jsem si ho potom ještě několik dní zpívala stále dokola."

Pavel Callta napsal za poslední dobu hodně nových věcí, momentálně dokončuje čtvrté album, které by mělo vyjít na začátku roku 2022. "Plánujeme tour na příští rok a křest alba, ale to je ještě ve hvězdách," uzavírá zpěvák.