Prachař svezl Sandevu autem za miliony. Sexy hlasem jim do toho mluví Burešová
Zdroj: TV Prima

Prachař svezl Sandevu autem za miliony. Sexy hlasem jim do toho mluví Burešová

Vytvořeno dne 02.10.2021

Martin Rykl se na chvíli ocitne v ráji, když usedne za volant pěkně nadupaného a nechutně drahého auta, kterého pokřtil jako Trabant. A protože to není jen tak obyčejné auto, umí mluvit se svým řidičem – a o tuhle úlohu se postarala Eva Burešová.

.„Nahodila jsem svůj dabingový hlas a jela. Točilo se to o pauze, kterou jsem měla během natáčení Slunečné. Je možné, že mě diváci nepoznají. Mám tam takový svůdný hlas, který po mně chtěli,“ vzpomíná Eva Burešová, jak natáčela tuto zajímavou roli. „Byl oběd a za mnou přišli, zda bych nechtěla namluvit auto. Byla jsem z toho nadšená. Natáčení trvalo chvilku. Každou větu jsem řekla dvakrát a bylo to. Vyrůstala jsem na seriálu Knight Rider a po tomhle jsem toužila. Je hezký, když se naše profese prolínají, tak proč bych tohle neudělala?“

Eva Burešová v namlouvání nezůstala sama a o druhý mužský hlas se postaral Jan Šťastný. „Když jsme to natáčeli, tak jsem si přečetla obraz, abych věděla, co je tam za situace. Moc se těším a určitě se na to podívám,“ usmívá se herečka a je zvědavá, kolik lidí ji pozná.

Překvapení během natáčení tohoto dílu zažil také hlavní hrdina Martin v podání Jakuba Prachaře. Ten se podíval i na zimní stadion hokejové Slávie, kam ho jeho žlutý Trabant dovezl. „Při natáčení jsem objevil jednu vzácnost. Vzadu za kluzištěm jsou fotky, na kterých je i můj děda Ilja Prachař. Byl velký slávista, takže chodil i na hokej. Přišel jsem na to, že mě bruslení moc baví a musím zase začít chodit,“ zavzpomínal na natáčení Jakub Prachař, který opět dopadl vraha a opět netradičním způsobem. Ostatně, jak je zvykem jeho hlavního hrdiny.