3Bobule překročily stotisícovou hranici návštěvnosti v kinech
Zdroj: archiv

3Bobule překročily stotisícovou hranici návštěvnosti v kinech

Vytvořeno dne 14.07.2020

3Bobule překročily  stotisícovou hranici návštěvnosti a po uplynulém víkendu vidělo film v kinech 108 452  diváků. Producent filmu Tomáš Vican si může na divácký úspěch připít dobrým vínem. Jakou odrůdu mají nejraději herci a tvůrci? I v průběhu loňského natáčení se na Pálavě samozřejmě koštovalo. Jediným abstinentem na place byla toho času těhotná Tereza Ramba. Čemu dává přednost Lukáš Langmajer, Miroslav Táborský, Marián Roden, Kryštof Hádek, Lumíra Přichystalová, Braňo Deák, Vilém Postránecký nebo Michal Isteník?

Dozvíte se v následujícím videu

Film vznikal v obcích Mikulov, Bulhary, Moravská Nová Ves, Sedlec, Zaječí, Strachotín, Dolní Věstonice, Pavlov nebo Klentnice.

Příběh renesance lásky Honzy a Kláry v překrásné krajině jižní Moravy samozřejmě opět na plátna přivádí Kryštofa Hádka a Terezu Rambu. Nechybí ani Jirka v podání Lukáše Langmajera. Samozřejmě, že nechybí jedna z nejpopulárnějších postav celé série – Miroslav Táborský jako Kozderka. Ve filmu jsou ale k vidění i nové postavy. Film do kin vstoupil 25. června.

Třetí pokračování kultovní komedie napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra, režie se ujal Martin Kopp. Hudbu složil Jan P. Muchow. Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent a vinař Tomáš Vican, který kromě filmů Bobule a 2Bobule produkoval také snímek Bajkeři, dvě série seriálu Vinaři, a koprodukoval třeba filmy Lidice a Martin a Venuše.