Tříčlenný klan Dejdarů společně v jednom filmu. Ital ze „Slunce, sena“ v 90 letech opět před kamerou!
Zdroj: herminapress

Tříčlenný klan Dejdarů společně v jednom filmu. Ital ze „Slunce, sena“ v 90 letech opět před kamerou!

Vytvořeno dne 13.07.2020

 

Dědeček Vlastimil (90), syn Martin (55) a vnuk Matěj (21), to jsou tři generace pánů Dejdarů, které se sešly při práci na natáčení nového filmu Stáří není pro sraby, režiséra Tomáše Magnuska. Přestože si Vlastimila Dejdara diváci pamatují jako prezidenta “italského JZD“ v Troškově filmu Slunce, seno, erotika a nejmladší Matěj má už za sebou také pár filmových zkušeností, jediným profíkem z celé trojice je herec Martin Dejdar.

"Tátovi neradím, od toho je tady režisér."

Martin Dejdar
Video soubor

„Tátovi neradím, od toho je tady režisér, ale synovi poradím a docela poslouchá. Teď jsme trávili pohromadě čtyři dny, ale mít je vedle sebe na place na natáčení je velmi neobvyklé. A cítím se daleko hůř, než kdybych tady byl sám,“ usmíval se Martin Dejdar při natáčení jedné ze scén, která se odehrávala v plaveckém bazénu v Dobrušce.

Martina Dejdara si režisér Tomáš Magnusek (36) vybral pro roli plavčíka Kropíka. Jeho devadesátiletému tatínkovi přidělil roli penzisty, který s ostatními dědky komentuje dění na plovárně a syn Matěj hraje mladíka, který kamarádovi přebral holku. Koho napadlo obsadit klan Dejdarů do jednoho filmu?

„To jsme upekli s Martinem. Starý pan Dejdar hrál naposledy před třiceti lety a je to škoda, protože je velmi herecky zdatný a s Martinem a Matějem už jsem točil. Tak prima,“ pochvaloval si Tomáš Magnusek, který viditelně pohubl. Zatím má dole 70 kilo a energie by mohl rozdávat! „Jo, také jsou všichni nasr…ní, protože nejsem tak rychle unavený a při natáčení všechny honím,“ smál se Magnusek, který komedii dotočí na konci července.